Wpis z mikrobloga

medicine jesli chodzi o jakosc ubrań stoi zdecydowanie wyżej niż reszta sieciówek

@magiol: Zupełnie się nie zgadzam, w medicine kupiłem 3 tshirty i wszystkie zeszmaciły się w ciągu 3 prań. Szkoda kupować nawet za 20zł. Fakt, mają fajne wzory ale nigdy więcej tego gówna.
Takie diverse to imo dwie półki wyżej, mimo iż wciąż shit.
  • Odpowiedz
@Nikas: 30-40 stopni, tak jak na metce, zresztą tylko z ta marką miałem taki problem. Nawet najtańszy tshirt za 20zł z HM wytrzymał dłużej.
  • Odpowiedz
@dsi_: raz na jakiś czas robię dzień pisania maili gdzie uderzam do całkowicie różnych podmiotów i od czasu do czasu nawiąże się fajną współpracę (:
  • Odpowiedz
@Nikas: Widząc takie posty Mireczków na "portalu ze śmiesznymi obrazkami" czuję ogromną motywację do działania i rysowania, chciałabym kiedyś też światu coś od siebie pokazać w taki sposób ʕʔ Ogromnie gratuluję! ()
  • Odpowiedz
@magiol: stoi znacznie niżej niż właśnie większość sieciówek. Na pierwszy rzut oka ubrania wygladają na coś lepszej jakości niż wszytkie diversy czy H&My ale po pierwszym wypraniu nie nadają się do niczego. Dlatego też dziwi mnie Twoja opinia.
  • Odpowiedz