Wpis z mikrobloga

neuropa o homo: ojej biedni geje nie mogą się trzymać za rączki na ulicy ojej chlip chlip
neuropa o incelach: żadna kobieta nie jest wam winna seksu! Nie umrzecie z powodu braku seksu czy braku bliskości! Nie każdy musi uprawiać seks! Nie każdy musi być w związku! Jeśli uważasz inaczej to zanczy, że jesteś rasistą i popierasz holocaust!

#neuropa #przegryw #takaprawda #bekazlewactwa
  • 55
  • Odpowiedz
chodzi o urodę przez social media.

i nawet przeciętniacy już mają mało powodzenia.


@MightyGoldberg: Ale tak było zawsze.

Np. Brad Pitt i inni

IMO jedynym problemem jest tutaj strach przed operacjami plastycznymi oraz kosztami, z jakimi one się wiążą. W krajach azjatyckich operacje plastyczne stały się czymś normalnym i uważam, że u nas powinno być podobnie.
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius:

IMO jedynym problemem jest tutaj strach przed operacjami plastycznymi oraz kosztami, z jakimi one się wiążą. W krajach azjatyckich operacje plastyczne stały się czymś normalnym i uważam, że u nas powinno być podobnie.

I to jest dobre rozwiązanie, tylko taki prawdziwy przegryw, nie tylko ten któremu brak życia seksualnego i uczuciowego (np. ja), ale prawdziwy który nawet jest biedny to nie będzie go na to stać, dołączając do tego jakąś
  • Odpowiedz
Ale to głównie problem ekonomiczny. Co ja na to poradzę, że kogoś np. nie stać na lepszy wygląd? Osobiście nie popieram programów gospodarczej sprawiedliwości społecznej.


@Ordo_Publius: ja zarabiam 10k miesięcznie i dalej mnie nie stać na lepszy wygląd. Wzrostu sobie nie kupię za żadne pieniądze.

przyklady dales z dupy, chyba jest roznica miedzy faktem, ze dwie dorosle osoby tej samej plci nie moga zawrzec zwiazku partnerskiego ktory by ich upowaznial to
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius: kogos z tego przedzialu co podales to ciezko nazwac niskim, to raczej ktos przecietny, i tu nie chodzi jedynie o zwiazki ale jesli masz te 20 lat i 165 to obecnie malo kto cie bedzie traktowal powaznie
@MightyGoldberg: rozumiem ale w dalszym ciagu nie rozwiaze to chyba najwiekszego problemu jakim jest brak bliskosci
  • Odpowiedz
Mam większość niskich kolegów 176-180 i znaczna większość była w związkach.


@Ordo_Publius: mój przyjaciel 174cm był w toksycznym związku, gdzie był poniżany i manipulowany przez kilka lat. Gdy ja robiłem karierę to on próbował ratować swój związek. W końcu i tak laska go zostawiła, bo znalazła przystojniejszego, a on został z gołą dupą, bez pracy i perspektyw.
  • Odpowiedz
@WhitePilled: no cóż, neuropa to tak naprawdę neoliberalizm w kolorach tęczy, więc nie dziwota że mają inceli gdzieś. Osoba o prawdziwie lewicowych poglądach pochyla się nad każdym wykluczonym i nie brakuje takich na lewicy, którzy mówią, że gdyby służba zdrowia była lepiej dofinansowana a na terapię u psychologa nie czekało 1,5 roku to problem inceli by się zmniejszył. Nie mówiąc o legalnych sexworkerkach, czyli rozwiązaniu które się stosuje na zachodzie wobec
  • Odpowiedz