Wpis z mikrobloga

Obejrzałam pierwszy odcinek Lokiego i jestem zachwycona. Po Flakonie i Różowym kołnierzu (tak się ten serial powinien nazywać) po prostu niczego się nie spodziewałam. No i niespodzianka.

Ciekawa historia, opowiedziana w ciekawy sposób, fajna stylizacja siedziby Strażników czasu wyrwana wprost z Fallouta, jest nawet podobny robot. Dialogi nie są suche, jest abstrakcyjny humor, także sytuacyjny i świetna praca kamery. Do tego bardzo klimatyczna muzyka, syntezatory i nie tylko, po prostu bomba! I na koniec jeszcze fajny twist.

Mocne 8/10!
#marvel #mcu #loki #ogladajzwykopem #seriale i #xandrapoleca
xandra - Obejrzałam pierwszy odcinek Lokiego i jestem zachwycona. Po Flakonie i Różow...

źródło: comment_1623408746FGI8BBK29p8ykxWCBOSZFI.jpg

Pobierz
  • 13
jest na Netflix?


@Heady1991: Po co disney miałby udostępniać swoje seriale na netflix skoro mają własną platformę.
Swoją drogą to już się robi #!$%@?, ta ilość platform streamingowych. Muszę sobie planować oglądanie żeby ewentualnie anulować subskrypcję na jednej platformie i odpalić na innej, bo rusza tam serial który mnie interesuje :D
jak nie idzie tego obejrzeć za darmo


@Heady1991: Aktualnie to zostaje pewnie jakieś torrenty znaleźć, albo inne piraty. Bo i tak Disney+ u nas nie ma ¯\_(ツ)_/¯
Jak już ruszy to pewnie wykupie na miesiąc. Obejrzę co mam obejrzeć - nawet mimo pierdyliarda spojlerów z seriali i elo.