• 1
@Narodowy_Dyskutant: Nie. Turcy nic nie pokazali, bo Włosi ich od początku chcieli zdominować i wyszło im to koncertowo. Turcy przedstawili się tak jakby faktycznie nie mieli pomysłu na grę i nie chciało im się grać tak jak mówisz. Kilka ataków na bramkę Włoch, ale i tak to było zdecydowanie za mało.
  • 0
@kcrgs: Moim zdaniem praktycznie nic nie pokazali. 1-2 podania do Buraka, akcja lewym skrzydłem Undera i chyba tyle. W pierwszej połowie nawet rożnego nie wywalczyli. Nic więcej nie zapamiętałem co tylko pokazuje, że Turcy nie dojechali na ten mecz.
@Domciu: no to jednak nie żal, że nie mogłem dłużej oglądać. Zbyt prosty football i łatwy do przeczytania. Z nami by mogli wygrać, albo zremisować jak Rosja, ale nie z Włochami
  • 0
@kcrgs: Dokładnie. Ciężko stwierdzić jakby Turcy się pokazali jeżeli mieliby zagrać z nami. Wydaje mi się, że mieliby więcej swobody do rozgrywania, ale czy by wygrali. Nie wiem ;)
@Domciu: ciekawe jak to wpłynie na ich morale, bo laskowski coś mówił, że kibice i drużyna mają duże oczekiwania, więc może skończą jak Polacy w 2018 xd
  • 0
@kcrgs: Możesz o Turkach? Zobaczymy. Na pewno morale im spadły, ale mają jeszcze dwa mecze, więc pewnie się otrząsną i pokażą na co ich stać.

@Narodowy_Dyskutant: Włosi nie dali Turkom wyjść z ich połowy, a sami Włosi nie mieli jak się przedostać przez obronę Turcji stąd próbowali strzelać z dystansu. Dla mnie to stłamszenie i dominacja. Prawda, że wynik i gra otworzyła się dopiero po straconej bramce przez Turków. Potem
@Narodowy_Dyskutant: Turcja wypadla tak beznadziejnie slabo wlasnie dlatego, ze Wlosi nie dawali im pograc ani minuty - rozpracowali Turkow taktycznie na piątkę, jak dzieci. Mieli wylacznosc na pilke i strzelili trzy gole po kilkunastu groznych akcjach i jednej tylko z grubsza udanej akcji Turcji. To byla absolutna dominacja Wloch i jedynie wypada sie Turkom cieszyc, ze dzieki bronieniu sie w dziesieciu nie skonczylo sie na 5:0