Wpis z mikrobloga

Co się stało ze wszystkimi kokosami na #silownia ? Od ponownego otwarcia chodzę regularnie i jestem pusto, ledwo kilka osób ćwiczy albo nawet ja sam... Z drugiej strony widać skutki decyzji rządowych. Większość ludzi zrezygnowała z kart Multisport i teraz już w ogóle nie ćwiczą. Wydaje mi się że skutki odczujemy za kilka , kilkanaście lat przez wysyp chorób postawy, krążenia i innych. #silownia #mirkokoksy #zdrowie
  • 8
@lukaszbsk też mi to przeszło przez myśl, ja tam zawsze będę wolał wyjść do klubu ze względu na wygodę i ilość urządzeń. Na prywatną siłkę , żeby dobrze się ćwiczyło to pewnie około 20 tys trzeba zainwestować.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bianco86: na właśnie też wróciłem w tym tygodniu i praktycznie pusto na siłowni, brak kolejek, tłumów, elegancko się ćwiczy. Jedyny minus to mniej dupeczek, ale biorąc pod uwagę fakt, że grubasow przybywa to ludzie powinni ruszyć dupę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wydaje mi się że skutki odczujemy za kilka , kilkanaście lat przez wysyp chorób postawy, krążenia i innych.


@bianco86: ale wiesz, że można prowadzić zdrowy tryb życia i nie być nigdy na siłowni?
@strusmig pewnie, że można. Ja się do tych ludzi nie odnoszę. Jedynie do tych, którzy chodzili przed pandemią i teraz przestali. Na pewno większość z nich nie przestawiła się na inną aktywność. Dodaj do tego pracę z domu i może z tego wyjść problem.