Wpis z mikrobloga

@mlodyernest: 25 lat, 81 kg, 181 cm, 14 cm.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

@300px: dziękuję, Mireczku.
W tych komentarzach jest trochę racji.
Przy napiętym najszerszym grzbietu zawsze widać dysproporcje względem nóg, a już tym bardziej w kalistenice.
Ćwiczeniami z masą ciała trudno jest konkretnie rozbudować nogi, ale u mnie one wcale nie odstają od reszty bo ćwiczyłem je tyle ile mogłem.
Wykopki szukają uszczypliwości bo nie
@Wojtas_The_Smieciarz: podciągania nachwytem i podchwytem z gumami rozporowymi i podciąganie australijskie na kółkach gimnastycznych.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

@robert7454: jakoś na dniach dodam post z planem.
Jedyny sprzęt jaki potrzebujesz żeby zrobić taką formę to drążek, kółka gimnastyczne i gumy rozporowe.
Pozdrawiam, Mireczku.
Dzięki za komentarz.

@notrzeba: dzięki, Mireczku.
()
@Tatankajotanka: dziękuję, Mireczku.
Odkąd zacząłem funkcjonować na najwyższych obrotach cały czas obserwuje reakcje organizmu.
Czasami daje mi sygnały żebym lekko odpuścil i wtedy robię dzień wolnego i odpoczywam, odsypiam.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

@CampTrump: dzięki, Mireczku.
Cały czas robię swoje.
Pozdrawiam.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

@syn_kolezanki_twojej_starej: niestety, dla mnie włosy to historia, Mireczku.
Przyzwyczaiłem się już do nowego wyglądu i jest
@Juvia: niestety, łysienie nie wybiera.
Taki mój los, Mirabelko.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Darknes17: nic się nie zmieni, Mireczku.
Miło się czyta pozytywne komentarze na swój temat, ale one tylko utwierdzają mnie w tym, że to co robię ma sens i jest warto to robić.
Nie wrzucam tego dla wykopkowego fejmu, bo nie zależy mi na takich rzeczach.
Bardziej chciałem pokazać Mireczkom, którzy mnie obserwują że
@ropemaxxer: Nie mam zakoli, ale łysienie plackowate to spuścizna która stary przekazał mi w genach.
Na środku głowy mam obszar w którym objętościowo rośnie z 2x mniej włosów, a z biegiem czasu jest tylko coraz gorzej.

jednak włosy sobie zapuść, bo masz typową gay alien skull, odejmuje ci to kilka punktow z smv.


Zawsze bawią mnie te redditowe, blackpillowe określenia.
Nie przejmuję się już takimi sprawami, Mireczku.
Jest jak jest i
@C8H18: kalistenika, Mireczku.

@KleKotka: nie zapominam. Obecnie świadomie ich nie ćwiczę, bo mam inne priorytety.
Bieganie bardzo je męczy i czasem ledwo godzę je z fizyczna praca w kołchozie.
Gdybym dodał do treningu przysiady (a bez ciężaru trzeba ich robić baaardzo dużo żeby rozbudować mięśnie) to bym nie dał rady.
Nie mniej dziękuję za troskę, Mireczku.
@Pucios87: Dziękuję, Mireczku.
Samo mi to tak nie urosło.
Włożyłem w to naprawdę dużo ciężkiej pracy podczas treningów i trzymałem się diety nawet kiedy było bardzo krucho z pieniędzmi.
Nie zazdrość tylko sam zacznij na to pracować.
I nie odpuszczaj.
Skoro ja mogłem zbudować przyjemna dla oka sylwetkę to każdy może to zrobić.
Pozdrawiam, Mireczku.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shatter: na zdjęciu mam napięty najszerszy grzbietu.
Nawet u kulturystów napięcie tego mięśnia wizualnie zaburza proporcje między góra a dołem, a co dopiero u szarego Mireczka trenującego kalistenike...

Rozbudowanie mięśni nóg kalistenika jest możliwe, ale wymaga dużo wysiłku i badania reakcji ciała na różne ćwiczenia, dawania różnych bodźców.
Dla mnie, przy moim trybie funkcjonowania i obecnych życiowych priorytetach póki co lepiej było skupić się na górze.
Mam łysienie plackowate po starym


@mirekonfire: bieber też i dlatego od 16rż bierze fina, żeby mieć fajnego pędzla. Zobaczysz, kiedyś będziesz się chciał cofnąć do czasu kiedy udało się uratować włosy, ale będzie za późno. Sam żałuję ze ogarnąłem się dopiero przy nw2, zamiast zadbać o włosy wcześniej. Gdybym mógł oddać 10kg moich gymcelowych przyrostów za 1cm linii włosów to nawet bym się nie zastanawiał ( ͡° ͜ʖ ͡
@Pucios87: otóż to, Mireczku.
Już dawno powinienem był go zmienić, ale nie wiedziałem na co.

Mirek - przegryw spłonął w żywym ogniu.
Nadszedł czas aby strzepać z ramion popiół #!$%@? i wzbić się w górę w poszukiwaniu lepszego życia.
( ͡° ͜ʖ ͡°)