Wpis z mikrobloga

@ZawzietyRobaczek: Panie! Jeżu Kolczasty! Borze Szumiący... Już po mnie. Zabio na śmierć!

Choć do końca nie jestem przekonany czy mogłem tak bezczelnie umieścić dane teleadresowe firmy.

Może mądrzejszy wykopek się wypowie. Czy naruszyłem czyjeś RODO czy nie. ()
@lasero79: Panie! Od Elsatu to pełen wypas! Miałem od nich obudowę tower do 1200. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale, zaraz... Opakowanie od twojego samplera, też jest w pudełku od kasety VHS? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@lasero79: Miałem starszą wersję(?) bez loga i śrubki w górnej zatoce chyba sam dodałeś, prawda?
Mam gdzieś szkielet (musiałbym poszukać) i przejściówkę od zasilania A1200. Wiesz, tą wtykaną w tył Amisi.
No i przycisk Power z pewnoscią nie był czerwony,

Zaraz sprawdzę w ofercie Magazynu Amiga. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Radysh: o, fajowe znalezisko. Był Inifinitiv z kolorowymi przyciskami. To była druga wersja, bo miała już więcej metalowych elementów. Ja miałem tę najgorszą, pierwszą wersję. Powiedzieć o niej, że była niestabilna, to nic nie powiedzieć.
@lasero79: nie cierpiałem go i zamieniłem na E/BOKSA
@OSH1980: Panie... Niestabilna to mało powiedziane. Ona była #!$%@?, oprócz tego, że była cała plastikowa.
Pamiętasz, jakie ćwiczenia trzeba było robić, żeby kartę w slocie procka przełożyć?
Miałem 040 od Blizzarda i rozszerzenie 8 MB (blokowało PCMCIA przy kości 8 MB bo tak ¯\_(ツ)_/¯) z kooprockiem, właśnie od Elsatu.
Wiele się narząglowałem, żeby chociaż Zdrajcę z MAgazynu Amiga odpalić...

Jak ktoś mi powie, że na Amisi wszystko działało od kopa, ew.
@Radysh: i niestety muszę się z Tobą zgodzić w 100%, Amiga wyrabiała wytrwałość i cierpliwość u użytkownika. Ze Zdrajcą też miałem niezłe przeboje, komunikat „Fonts not examined” doprowadzał mnie do szału.