Wpis z mikrobloga

Czy jesteś zniesmaczony zachowaniem @Blackpill_RAW?
Ja rozumiem, że mógłby nawet być mega chadem i wyrywać laski codziennie, mógłby się z tym nie kryc i tak nadal te jego historyjki byłyby zabawne itd.
Ale pisanie tekstów typu, że na kobiety nie może spojrzeć bo to i owo, a tymczasem chodził z laską... To takie nieeleganckie, wredne (?) wobec obserwujących jego historie.
Nie wiem do czego to porownac... Coś jakby będąc w pełni zdrowym, udawać inwalidę , by się z nich śmiać?

#blackpill

Czy jesteś zniesmaczony zachowaniem

  • zdecydowanie postąpił nieelegancko, 72.7% (56)
  • dla plusów wszystko, 27.3% (21)

Oddanych głosów: 77

  • 9
@Kriton: Nie śledziłem jego twórczości, ale z tego co kojarzę to pisał od dawna, że miał zainteresowanie ze strony kobiet, ale z żadną się nie wiązał bo jest wybredny. Nie wiem skąd nagle to zdziwienie, że jakaś w końcu znalazł. To, że jest toksycznym atencjuszem to dawno było wiadomo też, ale ludziom to chyba nie przeszkadzało póki mówił to co pozwalało im wierzyć, że wszyscy wokół są źli a oni super.
@Alcedoatthis: bez przesady.
Jego historyjki były zabawne. Co nie zmienia fakru, że wykop też wypacza postrzeganie świata. Mimo wszystko pewne rzeczy są niezaprzeczalne:
- wygląd się bardzo liczy,
- ludzie oceniają najpierw po wyglądzie,
- media społecznościowe poważnie naruszyły relacje społeczne (ludzie naoglądają się pięknych, młodych, bogatych, uśmiechniętych, i wydaje im się, że cały świat taki jest i powinien być, a jak oni sami nie mają takiego wyglądu i stylu życia,