Wpis z mikrobloga

U mnie tynki już schną, jeszcze dwa pomieszczenia na dole i elo, będą gotowe. Nowi tynkarze to kocury, gdyby ktoś potrzebował namiar na fachową robotę #zielonagora #sulechow to mogę ich z czystym sumieniem polecić. Terminy na za 3-4 tyg. Cenowo nie najtaniej, ale też nie najdrożej.

To tak a propos tego wpisu. Stara ekipa, którą chciałem wystawić tak jak oni mnie jest oczywiście dalej niesłowna. Mieli być w tym tygodniu, a mamy zaraz weekend. Ostatnio typ odrzuca moje połączenia tel, więc chyba nici z zemsty którą tu opisałem.

Znalazłem w internecie taki śmieszny obrazek z nazwą tych którzy mnie wystawili, ale jajca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@inko-gnito @jarezz @official_mirek_account @Czajniska @Reven16

#budowadomu #zielonagora #lubuskie
Pobierz
źródło: comment_1623962884ReIvqbhnd2XGvHMYzVgjiP.jpg
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KONONOWlCZ: no u mnie obsuwy są ale robota idzie. Najdłużej obsunął się wykonawca stanu surowego i dachu. Łącznie wyszło prawie 5 m-cy z czego usprawiedliwiony miał tylko luty bo mrozy. W międzyczasie dowiedziałem się, że to przez to, że spieprzył koszowe na innej budowie. Dzięki temu mój kierownik się nie nudził, a oni u mnie czuli bata i zrobili dobrze.
@KONONOWlCZ: po tynkowaniu będziesz jeszcze szpachlował?

Ty jesteś z moich okolic, nie zdziwiłbym się, gdyby u Ciebie robiła ta sama firma co u mnie ;) bo gość mocno firmę rozwinął i bierze wszystkie budowy jak popadnie, a że ma dużo ludzi to podobno obsuwa max 1 tydzień
@mar111cin: Tynkarze mówią, że trza raz przeszpachlować, ale moim zdaniem tam gdzie mi zrobili "na gładko" jest na tyle dobrze zrobione, że obejdzie się bez szpachli. Wykończeniowiec też mówi, że jest igła. Zobaczymy jak wyschną do końca.

A co do ekipy, nie są ze świebodzina XD (pamiętam Cię z afery z cwaniakiem z bwm).
To są bracia, którzy przez ostatnie 10 lat robili w firmie, która zajmowała się tynkami. Dosłownie z
@KONONOWlCZ: mi właśnie też tynki robili i niby ok, ale dwa pomieszczenie chyba zapomnieli zatrzeć na lustro, a reszta to jest pozacierane, ale gdzieniegdzie jest niedotarte na lustro, albo struktura plamek wyszła (to tak sporadyczne plamy na ścianie) i się zastanawiam, czy trzeć to co jest i malować, czy jednak szpachlować całość.