Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siema wszystkim. Kolejny długoletni związek mi się zakończył, były partner rozmyślił się w kwestii posiadania dzieci, stabilizacji, budowania stałej relacji. Ja mam 32 lata i obiektywnie kobieta 7-8/10, mieszkam sama, mam stałą pracę na spoko stanowisku. I teraz pytanie gdzie szukać partnera, który tak jak ja pragnie założenia rodziny i stabilizacji w życiu?
Moja kumpela stwierdziła ostatnio że Tinder to już sam ściek i szukanie mięsa do ruchania, czy faktycznie tak jest?
Nie jestem jakaś wybredną suką, ale szukam kogoś ja moim poziomie, w sensie ochroniarz z Biedry to byłby dla mnie mezalians.
Macie pomysły? Czy może ten Tinder wcale taki nie straszny.

#zwiazki #milosc #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 166
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: odpalaj tindera - ale jeśli nie usuniesz go pierwszego wieczoru, to znaczy, że zwyczajnie jesteś głupia i ochroniarz z biedry to nie taki głupi pomysł
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie słuchaj tych degeneratów. Jesteś młoda i na spokojnie kogoś znajdziesz, tylko wydaje mi się, że trzeba od razu przekazać, jak widzisz siebie za parę lat. Sam mam 36, właśnie zaczynam od zera, po rozwodzie i w sumie jestem trochę zaskoczony, że można ¯\(ツ)/¯. I tak, aplikacje randkowe to ściek. Szukaj live. Powodzenia!
  • Odpowiedz
Trochę za późno. Moją kobietę poznałem, kiedy miała 21 lat. A w tym czasie spotkałem się z dziewczynami w przedziale 18-35 i dla większości z nich czas był nieubłagany.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 20
Anonim (nie OP):

Ja mam 32 lata i obiektywnie kobieta 7-8/10


32 lata, nie dziewica… ja chcę mieć rodzinę, ale nie z tobą. Tak to się kończy - seks przed ślubem. Gdybyście się nie pruły przed, to faceci, żeby pociupciać musieli by się z wami żenić, a wtedy nie było by im tak łatwo zwiać. No ale wiadomo ślub i trzymanie dziewictwa to skansen i średniowiecze, co nie?

  • Odpowiedz