Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siema wszystkim. Kolejny długoletni związek mi się zakończył, były partner rozmyślił się w kwestii posiadania dzieci, stabilizacji, budowania stałej relacji. Ja mam 32 lata i obiektywnie kobieta 7-8/10, mieszkam sama, mam stałą pracę na spoko stanowisku. I teraz pytanie gdzie szukać partnera, który tak jak ja pragnie założenia rodziny i stabilizacji w życiu?
Moja kumpela stwierdziła ostatnio że Tinder to już sam ściek i szukanie mięsa do ruchania, czy faktycznie tak jest?
Nie jestem jakaś wybredną suką, ale szukam kogoś ja moim poziomie, w sensie ochroniarz z Biedry to byłby dla mnie mezalians.
Macie pomysły? Czy może ten Tinder wcale taki nie straszny.

#zwiazki #milosc #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 166
Anonim (nie OP): @czescmampytanie: smutne, że widzisz relację z kobietą, jako "męczenie się". Nigdy nie korzystałem z usług prostytutek, więc nie mam porównania, ale fajnie jest też obejrzeć film przed/po seksie z osobą, która chociaż lubisz. Oczywiście to moja perspektywa, ja szczęśliwie trafiałem na wartościowe dziewczyny głównie.

A w związku jestem, szczęśliwie z dziewczyną, którą mogę nazwać partnerką, przyjaciółką, ciekawym rozmówcą, a w pewnych warunkach moją suczką ¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯
smutne, że widzisz relację z kobietą, jako "męczenie się"


@mirko_anonim: nie, to ty widzisz ją jako męczenie się ciągle narzekając jak to męczą cię 20stki i musisz czekać aż się "ogarną".

No i w związku, dzięki swoim doświadczeniem życiowym może doradzać i pomagać się rozwijać. Nie że dwudziestolatka nie może, są różne dziewczyny, ale doświadczenie życiowe odgrywa ogromną rolę.


powtarzam jeszcze raz: młoda dziewczyna też w końcu będzie doświadczona, ale zamiast