Wpis z mikrobloga

Nie wyrabiam z tego, że wykopki wierzą w obiegowy mit, że laski lecą na przystojniaków i chadów. Jedyne co się zgadza w waszych przekonaniach to to, że lecą na wzrost.

Reszta leży. Laski nie lecą na żadne kaloryfery tylko na brzuch piwny i na grubokostnych, łysiejących miśków z rozlazłym tatuażem i twarzą nieskalaną myślą. Najlepiej jak mają oni wyroki w zawiasach na koncie i robią lewe interesy.

Kobieta lubi emocje, gdy np. policja robi jej i misiowi wjazd na chatę w środku nocy.

Na przystojniaków to lecą nastolatki i studentki 1-2 roku. Kobieta jak widzi kaloryfer i Chada to uznaje to za niemęskie i zniewieściałe. Czasami są z przystojniakami, ale i tak misiek zawsze wygra i będzie kochany 100 razy bardziej, a jak zachoruje to mu będzie przynosić rosołki, jak policja wbije na chatę to będzie walczyć z nimi jak lwica, żeby misia nie wynieśli za przekręty. Jeśli chodzi o charakter to misio musi być ekstrawertyczny i przy grillu najgłośniej gadać i śmiać się tubalnym głosem z piwem w ręku.

Nie chce, żebyście zmarnowali kolejne lata, więc podsumowując skonsolidowana lista na co lecą laski:

-180-190 wzrostu (mają świra na tym punkcie)
-kasa z przekrętów
-grube kości i nadgarstek oraz brzuch piwny
-twarz miśka albo recydywisty i spojrzenie jakbyś każdemu chciał dać w ryj
-prymitywizm i ekstrawersja
-rozlazłe tatuaże na ramieniu
-łysinka

Nie dziękujcie, że was wyciągnąłem z mroków nieświadomości

#blackpill #redpill #rozowepaski #chad #wzrost #kobiety
  • 62
@Glimpse0fTheFuture: Pewnie jest znany. Myślisz, że na tych ladniutkich celebrytów laski zwróciłyby uwagę, taki Tom Cruise, czy Johnny Depp, którzy są ikonami seksu nie mieliby powodzenia, gdyby byli zwykłymi kowalskimi, a nie pokazywanymi w idealnych kadrach celebrytami zginęliby w tłumie wzrostaków.
@Glimpse0fTheFuture: Nie według kanonu kobiecego. Laski nie wybiorą tego kolesia. Homoseksualiści kreują świat mody. Laski może będą do niego wzdychać ale wybiorą brzuchatego miśka i tego miśka będą kochać 100 razy bardziej niż takiego nudnego ideała.

Takiego to będą nastolatki od Justina Biebera podziwiać.
@Glimpse0fTheFuture: Ma powodzenie, bo jak zrobisz hype nawet na gówno to laski się prześpią z gównem. Tak działa kobieca psychika. Gdyby nie był znany to miałby powodzenie poniżej przeciętnego. U nastolatek to fakt. Pewnie ściągałyby majtki przez głowę, ale podszedłby do niego pierwszy lepszy dres z brzuchem piwnym i powiedział "jakiś problem koleś?" I od razu skompromitowałby go w oczach lasek.
@Ynfluencer: Ale ja mówię tylko o twarzy, nie o charakterze. Nie wiem jaki on jest, ale ze zdjęć można stwierdzić, że jest turbo przystojny, a laski biorą sobie brzuchaczy bo ci lepsi mają już swoje partnerki i wiedzą, że u takiego przystojnego nie miałyby szans.

Chociaż jeżeli chcesz mi powiedzieć, że jakaś by go odrzuciła, bo ma twarz za idealną to jestem w stanie się zgodzić. Niektórym mężczyznom pewnie też nie
@Glimpse0fTheFuture: Nie stary, nie pisałeś tylko o twarzy, ale też o wzroście. Nie wygrasz, bo ja zęby zjadłem na tym temacie. Jestem starszy niż redpill, założyłem kiedyś wątek o kobietach na O2 na ponad 1000 stron i też tam wpierałem tysiącom ludzi, że laski lecą na przystojniaków. Byłem młody i naiwny. Przez lata w to wierzyłem i wyrządziłem szkody, teraz to odkręcam, laski lecą na prymitywnych chłopaków i obleśnych z wyglądu.
Pobierz
źródło: comment_1624038670qZCpGbmNEtAbUcF1muVlhj.jpg