Wpis z mikrobloga

Nie wyrabiam z tego, że wykopki wierzą w obiegowy mit, że laski lecą na przystojniaków i chadów. Jedyne co się zgadza w waszych przekonaniach to to, że lecą na wzrost.

Reszta leży. Laski nie lecą na żadne kaloryfery tylko na brzuch piwny i na grubokostnych, łysiejących miśków z rozlazłym tatuażem i twarzą nieskalaną myślą. Najlepiej jak mają oni wyroki w zawiasach na koncie i robią lewe interesy.

Kobieta lubi emocje, gdy np. policja robi jej i misiowi wjazd na chatę w środku nocy.

Na przystojniaków to lecą nastolatki i studentki 1-2 roku. Kobieta jak widzi kaloryfer i Chada to uznaje to za niemęskie i zniewieściałe. Czasami są z przystojniakami, ale i tak misiek zawsze wygra i będzie kochany 100 razy bardziej, a jak zachoruje to mu będzie przynosić rosołki, jak policja wbije na chatę to będzie walczyć z nimi jak lwica, żeby misia nie wynieśli za przekręty. Jeśli chodzi o charakter to misio musi być ekstrawertyczny i przy grillu najgłośniej gadać i śmiać się tubalnym głosem z piwem w ręku.

Nie chce, żebyście zmarnowali kolejne lata, więc podsumowując skonsolidowana lista na co lecą laski:

-180-190 wzrostu (mają świra na tym punkcie)
-kasa z przekrętów
-grube kości i nadgarstek oraz brzuch piwny
-twarz miśka albo recydywisty i spojrzenie jakbyś każdemu chciał dać w ryj
-prymitywizm i ekstrawersja
-rozlazłe tatuaże na ramieniu
-łysinka

Nie dziękujcie, że was wyciągnąłem z mroków nieświadomości

#blackpill #redpill #rozowepaski #chad #wzrost #kobiety
  • 62
  • Odpowiedz
@pawel8989: Ciężko się robi progres jak żyjemy w kraju z inflacja 100 procent rocznie, ale wieś Polska ma swój urok. Co tam. Jakiś kontakt z ekipą z forum miales od ostatnich wpisów? Ja już od zamknięcia forum zero. Cisza.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Też cisza, nie wiem co z moją gwiazdą - jankiem. Oj urok jest, zawód opiewany w romantycznych polskich komedio-szmirach, a praktycznie rycie sobie głowy za grosze niesięgające wynagrodzeń w lidlu. Chyba mogę powiedzieć, że w życiu liczy się pasja XD
  • Odpowiedz
@pawel8989: Ciekawie to podsumowałeś. To nie zrobiłeś kariery jako prawnik? Przecież to była twoja ścieżka kariery z tego co pamiętam. No, ale jest nas dwoje. U mnie też bida z nędzą. Ciężka orka w korpo za grosze. Robota za 10 a pensja za pół człowieka.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Zajmuję się jednym z "zawodów prawniczych", ale to długa droga i nieustannie się uczę - teraz głównie z praktyki. Własna działalność to bida, pozostaje połączenie: jakiś etat, kilka mniejszych plus zasuwanie w swoim biurze czy obcej kancelarii. Jest trochę wolności, sporo odpowiedzialności, pracy jest, ale rynek zapchany i w swoim trzonie zabetonowany przez dzieci sędziów oraz starsze rodziny prawnicze. Tak poza tym, bardziej cieszę się z tego, że nie ożeniłem
  • Odpowiedz
@pawel8989: Własna działalność przy naszej biurokracji i opodatkowaniu, rezydencja podatkowa w Polsce to stryczek na szyję. Nasz rząd zarypie wszystkich przedsiebiorców tymi podatkami.

No cóż. Powodzenia, wiem, że to ciężki kawałek chleba, też mam znajomych w tej branży. Piec lat ciężkich studiów potem praca w kancelarii na minimalnej i trzy lata aplikacji, a potem może coś powoli zacznie się rodzić.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Odbiłem się od marko-coacha, za dużo głupot miesza w tematykę i przyjmuje manipulacyjne wykręty w dyskusjach.
Wiesz co, zainteresował mnie wzrost popularności tematów "blackpillowych" etc. No i wykop to taki ściek, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie i jako taka wolność słowa występuje.
Jak zdrówko, covida zaliczyłeś?
  • Odpowiedz
@pawel8989: Marek po prostu wyczuł niszę i możliwość zarobienia na tym, ale przy okazji trochę dobrej roboty zrobił. Wykop mi się podoba, bo tu hurtowa i szybka wymiana informacji, duża aktywność i konkrety.

Pewnie zaliczyłem, bo miałem pełno kontaktu z chorymi, ale mnie tam nic nie było. A Ty zaliczyłeś? Poza tym zdrowie fizyczne w idealnym stanie. Zdrowie psychiczne w ruinie przez tyrkę, warunki życia i ceny w tym kraju. Swoją
  • Odpowiedz
@pawel8989: też się zastanawiam. Ogólnie jestem za szczepionkami, ale przez to co ostatnio odwalają politycy i koncerny to przestałem ufać wszystkim, bo obsesja globalna na punkcie kasy i władzy zaszła tak wysoko, że jak ktoś może mi zaszkodzić i na tym zarobić to to zrobi.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Wiesz, wiele zależy od kobiety, pewnie są takie co lubią prostych brzydkich chłopów z twarzy i brzuszkiem, ale obserwując rzeczywistość większość kobiet wybrałaby tego modela co tu wstawiłem. Na tinderze właśnie tacy (oczywiście zachowując skale- wstawiłem tu być może najprzystojniejszego mężczyznę na świecie) mają największe wzięcie.

Na różnych wątkach redipillowo blackpillowych gościu jest uznawany za 10/10 i za boga PSL. Można się oszukiwać choć ja tego nie lubię robić, ale
  • Odpowiedz
@Glimpse0fTheFuture: Ptaszyno. Nie mogłeś tu wstawić najprzystojniejszego mężczyzny na świecie, bo ja tu wstawiłem najprzystojniejszego faceta na świecie i to nie podlega dyskusji. Spróbuj zrobić gdziekolwiek ankietę i głosowanie który jest przystojniejszy to zobaczysz, że twój model poniesie sromotną porażkę.

Tinder piszesz. To jest właśnie to. Wy znacie rzeczywistość tylko z internetu. Z tych randek na Tinderze nic nie wynika. Tam nigdy nikt z nikim się koniec końców nie wiąże. Ktoś
  • Odpowiedz