Wpis z mikrobloga

@matisek: Ja go mam na etherwallet i kupowałem za ETC ze 3 lata temu. Sprzedałem cześć i odzyskałem wkład, a resztę zostawiłem i tak sobie leżał .teraz po czasie chciałem sprzedać, a okazuje się ze giełdy go nie obsługują bo w międzyczasie powstała solana ktora powstała z kuna i to trzeba jakoś na nią zamienić .sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana bo było kilka generacji kina i nie wiem jak się do
@Tomento: Hej. Nie używałem nigdy trust wallet i nie wiem czy jest kompatybilny z siecią poligon. Musisz spróbować dodać sieć polygon do tego portfela. Jeśli bardzo będziesz chciał kupić ten token to zainstaluj metamask i dodaj sieć polygon tu: https://chainlist.org/. Wpisz matic w wyszukiwarce i dodaj do portfela, możesz sprobować z tego z trust wallet. Będziesz potrzebował małą ilość tokena matic na opłatę, która jest bardzo niska. Następnie na DEX zeswapować,
@Tomento: W metamask masz taki sam adres portfela dla wszystkich sieci, jeśli chcesz zamienić tokeny innej sieci na te w sieci musisz użyć "mostu(bridge)". Najłatwiej kupić token matic na giełdzie i wysłać do portfela siecią polygon/matic, np. z binance działa to bez problemu i zeswapować na tym DEX matic z titan
@Tomento: steel jest już wersji v2, a co ważniejsze iron na bsc jest blisko pegu czyli ten stable coin, więc nie będzie migracji do nowej wersji póki co. Steel jest w tym momencie bezpieczniej kupić bo nie stanie się bezwartościowy jak titan w najbliższym czasie i można go stakować na stronie iron finance. Ciężko mi powiedzieć czy warto bo jak btc zanurkuje poniżej 30k to altcoiny duzo mocniej polecą w dół