Wpis z mikrobloga

@HHokuss: „gwarantujecie sobie dobrą przyszłość” XDDDD chciał powiedzieć że mu gwarantują, masa baranów kupi jakiekolwiek gówno wypuści i zbije na tym hajs lepszy niż na poprzednich działalnościach.
Mówi że krypto są dla niego najważniejsze bo zobaczył jak wielkie stężenie jeleni tu jest i jak łatwo zrobić skok na kasę kosztem łatwowiernych ludzi typu „buy the last dip” heh przykre
  • Odpowiedz
@usunalemkonto: od co najmniej dwóch lat leci na takim coachingowo-duchowym biadoleniu, co totalnie z jednej strony nie pasuje do kogoś, kto zbudował dobrą firmę IT a z drugiej odpowiada komuś, kto w teorii miał już wszystko.

Tylko skoro już się tak obłowił na sprzedaży firmy, to po co takie tanie podchody na własne kryptowaluty?
  • Odpowiedz
@Puszkov: widzialem wiele takich przemian w zyciu wiec juz mnie to nie dziwi, pomyslodawcy znanych startupow ktore odnosily sukces i 10 lat pozniej szczesliwi wyplatacze kolralikow gdzies na Filipinach. Ludzie sie zmieniaja, wypalaja, pozniej znowu odkrywaja sie na nowo, najczesciej sie to zdarza wsrod gosci przed trzydziestka bez dzieci, nieuwiazanych spolecznie. Czy tanie podchody? Nie wiem, ma srodki na to zeby zbudowac cos nowego, niech dziala.
  • Odpowiedz
@usunalemkonto: ja nie mam nic do bogaczy, którzy przerzucają sie na proste zycie. Mam za to do bogatych, którzy zaczynają uprawiać takie shady podchody. Chyba wszystkie takie projekty sygnowane na sławną mordę były od a do zet czystym przekrętem.
  • Odpowiedz