Wpis z mikrobloga

  • 51
Help, zapłacze się chyba. Nie sądziłam, że mi tak mocno zlapie ten szary kolor :( miałam już taki brzydki rozjaśniony blond i liczyłam na to, że zrobi się lekko srebrny. A wyszło gówno. Jest bardziej szary niż na tym zdjęciu. Powiedzcie mi tylko czy to się jeszcze zmyje? przed nałożeniem farby jeszcze rozjaśniałam włosy. Szampon przeciwłupieżowy pomoże czy już pozostało mi tylko rozjaśnienie? ()
#wlosy #pytanie #rozowepaski
Xwolf66 - Help, zapłacze się chyba. Nie sądziłam, że mi tak mocno zlapie ten szary ko...

źródło: comment_1624295002mkktgJyLOyxDAoSUoCI7qy.jpg

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • 0
@Xwolf66 a jak w słońcu to wygląda? Wydaje się ok ale jak Tobie nie pasuje to lipa, only wiedźmix now. Ciekawe jaki kolor by Ci wyszedł jakbyś na to teraz trzasnęła naturalną henną.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Fizz w świetle mniej więcej tak jak na pierwszym, bez światła jak na drugim. Tylko w świetle bardziej widać te nierówności bo nie wszystko złapało. będę myć łeb dwa razy dziennie, może zejdzie xD
  • Odpowiedz
@swinka_morska bo ma w skladzie np.alkohol ktory "wysusza" skore glowy i wlosy. Ogolnie spoko jest sie zapoznac z etykietą z tylu i sprawdzic co dany skladnik powoduje, dzieki temu dobierzesz sobie dobry kosmetyk (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Xwolf66: zejdzie ale pewnie zostanie trochę tego brudnego odcienia, ale spoko bo pewnie tylko Ty będziesz to zauważać więc chill.
Tak z 4-5 myć i powinno być już lepiej.
I tak, szapomn przeciwłupieżowy powinien pomoc, każdy głęboko oczyszczający będzie dobry.
  • Odpowiedz
@Xwolf66: Zmyje się. Kazda farba się przecież stopniowo wymywa. Myj przeciwłupieżowym. Ja w gimnazjum na wakacje zrobiłam sobie różowy, który miał się trzymać kilka dni, a trzymał się kilka miesięcy xD swoje mam jasne, wiec uzyskałam taki oczojebny ostry roz xD
  • Odpowiedz