Wpis z mikrobloga

Dej part out i instrukcję do saloonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hoppek: saloon nie skończony jeszcze. Więc part out nie będzie jeszcze. Instrukcji też nie.

A czemu to pudełko z ferrari wygląda jakby było zajechane jak koń po westernie? XD


bo wysyłał Amazon, a nie chciało mi się już bawić w odsyłanie.

to są naklejki czy druk?


@boguslaw-de-cubalibre: to są naklejki. SETKI, TYSIĄCE, MILIONY naklejek:
1.
bo wysyłał Amazon, a nie chciało mi się już bawić w odsyłanie.

@damw nie strasz człowieku, bo dzisiaj mają mi przyjść dwa zestawy z Amazona i mam nadzieję, że nie będzie lipy.
nie strasz człowieku, bo dzisiaj mają mi przyjść dwa zestawy z Amazona i mam nadzieję, że nie będzie lipy.


@hoppek: ja dużo zamawiałem z Amazona i to jest dopiero drugi uszkodzony. Pierwszym było to białe Porsche (42096 chyba??). Więc ogólnie, to źle nie jest
Damw a masz zestaw Saloon z bricklink studio project czy jak tam


@Bezz_: nie mam. Ale znam ten set i kilka rozwiązań tam właśnie podpatrzyłem.
nie chciało mi się już bawić w odsyłanie


@damw: A próbowałeś pisać reklamację o obniżenie ceny bez odsyłania?
I ile dałeś, bo 0,32 zł za element to strasznie dużo, myślałem, że nie kupujesz takich nieekonomicznych zestawów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A próbowałeś pisać reklamację o obniżenie ceny bez odsyłania?


@CCCCC: nie chciało mi się xD

I ile dałeś, bo 0,32 zł za element to strasznie dużo,


nie pamiętam dokładnie. Koło 540-570

myślałem, że nie kupujesz takich nieekonomicznych zestawów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak nie kupuję? A to nie pokazywałem MISB'ów 10210, 41999, masy Creator Expert w stylu Modular Buildings, Winter Village, Vehicles itd, różnych Technic? Przecież duża
A to nie pokazywałem MISB'ów 10210, 41999, masy Creator Expert w stylu Modular Buildings, Winter Village, Vehicles itd, różnych Technic?


@damw: W sumie Creator Expert to trochę wyższa liga, a może coś mi się po prostu #!$%@?ło.
Będziesz otwierał tego 41999? Nagrasz unboxing w stylu odpalania cygara od studolarówki?
Będziesz otwierał tego 41999?


@CCCCC: pewnie tak. Powoli dojrzewam do tego, żeby kanał na YT zrobić i wtedy pewnie będę te unboxingi nagrywał. Ale nie wiem czy aż tak na bogato, jak w podanym przykładzie xD