Wpis z mikrobloga

@Jason_Stafford: jak jadę rowerem ulicą i jedzie za mną samochód który nie potrafi mnie minąć to mnie #!$%@?, a nie daje poczucie bezpieczeństwa. Przy 20km/h to mi bez różnicy czy minie mnie o pół metra czy o dwa
  • Odpowiedz
Polaczki dzicz słowiańska to jeszcze nie dorosły cywilizacyjnie do samochodów, powinni bryczkami jeździć jak ich niedalecy przodkowie. Po coś są te limity prędkości ustalane.
  • Odpowiedz
tak, jak piszesz ze jezdzisz po miescie z tempomatem to albo jestes glupi, albo nigdy nie miales prawa jazdy


@KobyleCaco: dlaczego? xD Aktywny tempomat jest zajebisty po mieście, sam jedzie, sam hamuje. Tempomat w moim nowym aucie to jest najlepsze co mnie spotkało kiedykolwiek.
  • Odpowiedz
@Szejker-Szejker: Racja to co piszesz. Szczególnie jednośladem jak jeździsz przepisowo po mieście to debile potrafią trąbić i robić niebezpieczne manewry min. wyprzedzając na centymetry. Spotykam się z tym codziennie i po prostu ręce opadają. A już nie wspominam, że takie trąbienie na kierowce skutera aby przyśpieszył jest niebezpieczne gdyż jak taka osoba pojedzie szybciej to ma dużo mniejsze szanse na wyhamowanie takiego pojazdu przy większej prędkości. Ludzie czasem nie myślą.
  • Odpowiedz