Wpis z mikrobloga

Klimat dawnych lat wyparował nieodwracalnie. Ludzie nauczyli się eksploatować grę. Solowanie RB, ustawianie oly przez podkłady, bicie wszystkiego co stoi. 20 lat temu zawsze można było znaleźć żywego RB a i GB często stały nawet nie bite. Wtedy też jednak była patologia. Jakiś czas byłem jedynym tankiem SK na serwerze i byłem Hero. Potem znalazł się ktoś kto zaczął wypisywać na priv "teraz to jest moje hero" i tak ustawił oly jego
Albo tych z cancelem ale biszek z makro na palenie many na plecach. Nawet SH z epikami i lepszym setem soluje z 20 RB. Zależy jak admin poustawia były i takie ustawienia, że 1 deska solo ubiła baiuma. Java - loteria w ustawieniach :D
Warto. U nas w klanie grasz jak chcesz. Nikt z niczym nie popędza poza akademią którą warto zrobić w 1 dzień. Fajnie jak byś był na siege co 2 niedziela ale jeśli masz jakieś ważne rzeczy do zrobienia w realu to wiadomo, że priorytet. Teraz jest lato to większość ludzi gra z doskoku. Wbijesz 71 jest spora szansa na pt w GC tam leci super exp wystarczy pilnować vita i bonusu. Fizyczne
Zaczelismy na es'ie x10 casualowo w styczniu ,wiedząc na co się piszemy - przyszlismy na serwer 15letni z całym jego inwentarzem ,i w sumie to chyba nie żałujemy :)
Warto -on nie padnie za miesiąc czy dwa