Wpis z mikrobloga

@twinzpl: trzeba by radio zmienic na jakiegoś soniacza kenwooda alpina itp a to psuje wyglad deski rozdzielczej.. potem trzeba bylo by zmienic kable glosniki + dystanse i wygluszyć drzwi... troche za duzo roboty
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tootomek: no to tył będzie ci grał, ale co z tego jak siedzisz z przodu. Jeżeli chcesz mieć na fabrycznym radiu dobrą jakość to musisz wszystkie głośniki pod wzmacniacz podłączyć. Bez tego ani rusz, fabryczne radio w BMW jest cieniutkie, za cieniutkie na głośniki. Oczywiście mowa o domyślnych głośnikach, a nie żadnych harmanach.
@twinzpl: sygnał wezme z tylnych glosnikow pod ktory wepne sie pod high input w wzmacniaczu a pod to mały wooferek podepne - o to mi chodzilo... a grubosc radia ma malo do rzeczy mi sie wydaje. poza tym pelnej 2 dinowki w e46 nie upchasz bo z tylu ci rura z nawiewu bedzie przeszkadzac wiec nawet radia 2 dinowe dedykowane mają ekran 2 din a tyl jest wielkosci szuflady 1 dinowej
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tootomek: ani trochę nie chodziło mi o grubość radia, tylko o jego możliwości, a te są takie o. Widziałem radia z androidem idealnie wymodelowane pod e46, wchodzą jak trzeba i nic nie trzeba ruszać poza ramka.
@twinzpl: nie chce chinczyka mialem juz kilka i te ktore jest niby dedykowane do e46, poza tym przy zmianie na takie radio już masz luke między zapalniczką a przelozonym klimatronikiem w miejsce schowka lub gdy dokupisz caly panel pod 2 din to nie masz tej luki, dwa trzeba adapter dokupic do sterowania z kierownicy ... no i chinczyki mi nie raz wariowały. wole oryginalne radio klasyczne
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tootomek: wiadomo ori najlepsze, ale jeżeli się chce coś wyciągnąć z audio to trzeba je niestety #!$%@?ć albo ciągnąć kable do każdego głośnika. To niestety nie audi gdzie te concerty sporo przewyższają i tak dobre głośniki