Wpis z mikrobloga

Mam pomysł na być może ciekawą serię :D będę tu wymieniać rzeczy lecące na napisach końcowych filmów na które warto zwrócić uwagę, niektórzy pewnie lubią takie rzeczy a nie zawsze chce im się czekać do końca napisów żeby się przekonać czy jest coś czy nie ;) jednak zanim zaczniemy mała instrukcja obsługi:

Nie siedzimy do końca napisów na swoich miejscach :P wstajemy, ogarniamy syf który po nas zostaje (a przynajmniej bierzemy swoje śmieci, rozrzucony popcorn mozecie zostawić obsłudze) i lokujemy się w okolicach wejścia na salę, no tylko tak żeby widzieć ekran.

Obecny przegląd rzeczy (tj. najfajniejszych soundtracków oraz dodatkowych scen) z napisów końcowych:

1. Soundtrack z "Jesteś Bogiem" (czyli "Jestem Bogiem (Kipper rmx)" w zmienionej wersji) - bardzo klimatyczne

2. Soundrack z "Uprowadzonej 2" - wpada w ucho, ale czasem za dużo dubstepu

3. Dodatkowe sceny na "Na tropie Marsupilami" - sceny jakiegoś tańca plemiennego, naprawdę niezłe. No i ktoś mi kiedyś powiedział że tam podobno jest wywiad z Celine Dion na końcu, ale nie przypominam sobie :<

4. Soundtrack z "Paranorman" - przyjemna, wpadająca w ucho pioseneczka o duchach

5. Dodatkowa scena na końcu "Meridy Walecznej" - moim zdaniem się nie opłaca czekać, 20-sekundowa scena która nic nie wnosi ani nie jest nawet śmieszna :P

6. Soundtrack z "Dredd" - kwestia gustu, jak ktoś nie lubi elektroniki to nie polecam.

#pracownikkina #napisykoncowe - aktualizacja raz na 1-2 tygodnie, wszakże premiery w kinie są raz na tydzień a nie każdy film ma coś ciekawego na/po napisach.
  • 2