Wpis z mikrobloga

Tak się dziś #!$%@?łem na nocną dostawę do Dino, że napisałem taką skargę do dzielnicowego, straży miejskiej oraz wioś.
Te bydlaki robią dostawy w godzinach ciszy nocnej i robią przy tym taki hałas, że nie da się normalnie spać! Ja rozumiem, że miasto to nie wieś, ale są jakieś pieprzone normy, których wypadałoby przestrzegać.
Po południu przejdę się po sąsiadach i zbiorę podpisy pod pismem wzywającym do podjęcia działań aby wzmocnić niejako moje pismo oraz żądanie.

#gorzkiezale #dino #prawo #uciazliwosc #januszebiznesu
tiger188 - Tak się dziś #!$%@?łem na nocną dostawę do Dino, że napisałem taką skargę ...

źródło: comment_1624500838ZjL6U2e6BZExB5oIknZ7cL.jpg

Pobierz
  • 59
@octave25: będę codziennie dzwonić na policje i straż miejską, codziennie będę wysłał filmy z uciążliwym zachowaniem - tak będę suszył łeb odpowiednim instytucjom, że dla świętego spokoju coś zrobią. Tak było w przypadku latarni, która świeciła nam w okna - dopiero jak zacząłem zawracać dupę urzędasom w magistracie (codzienne pismo, skargi do przełożonych, etc) to sytuacja zmieniła się jak za dotknięciem magicznej różdżki (wcześniej sąsiad walczył dwa lata, mnie wystarczyły trzy
@tiger188: Czyli kupiłeś mieszkanie koło sklepu i teraz prujesz się, że mają dostawy w nocy? Trzeba się z tym liczyć. Ja mieszkam przy szpitalu i jeżdżą karetki (w nocy tez często na sygnale), ale nie wystosowuje pism z zażaleniami, litości xD Trzeba się po prostu przyzwyczaić. Nawet jak sklep zrobili później, to jak będziesz marudził, to zlikwidują sklep i w lokalu zrobią jakiś pato-bar osiedlowy i wtedy będziesz miał pijackie kłótnie
@staryhaliny: ale nagrywać morze bez żadnego problemu o co ci chodzi? Ile to jest kanałów na YT gdzie masz streaming z miast polskich. Póki nie skupia się na danej osobie a na ogólnym krajobrazie jest wszystko ok