Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie Mirki: nieważne, że 35 stopni, żar leje się z nieba i szukacie skrawka cienia. Macie chodzić TYLKO w długich spodniach


@DoloremIpsum: Wystarczy sobie ogarnąć coś takiego i można wyglądać zajebiście i nie czuć gorąca ¯\(ツ)_/¯

Umówmy się. Facet w krótkich spodenkach to parodia ¯\
(ツ)_/¯
o.....k - > Pamiętajcie Mirki: nieważne, że 35 stopni, żar leje się z nieba i szukaci...

źródło: comment_1624536793LWFHl9ExM9A7QSgHkPR2zq.jpg

Pobierz
@DoloremIpsum: @Masterczulki: bo tu chodzi o elegancko ubranego mezczyzne xD wyobrazcie sobie ze jak ide w gory to ubieram krotkie spodenki i tshirt

ale do lba by mi nie przyszlo isc do firmy czy jechac do klienta w shortach xDDDD jak moge zalozyc lniane spodnie i miec wywalone wygladajac dobrze

tak samo jak "elegancka" koszula z krotkim rekawem nie robcie tego xD lepiej podwinac dluga
@DoloremIpsum: Nawet nie wiesz jak ja bym chciał jakieś sutanny, czy inne rodzaje sukni nosić zamiast spodni.. Latem nawet spodenki są 2/10, bo w kroczu się człowiek mega poci i fajnie to jest tylko w domu. Wiadomo można powiedzieć, ubieraj się jak chcesz, no właśnie to nawet za bardzo nie wymyśliłem nic do kupienia ale może zacznę, ale właśnie potem przychodzi taka baba i jeszcze mówi co kto ma nosić XD