Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O co chodzi z tymi tatuażami w Polsce u młodych kobiet? Wam też rzuca się w oczy, ile dziewczyn jest obecnie wytatuowanych? Mam wrażenie, że od jakichś 3-4 lat 90% lasek musi, ale to musi mieć tatuaż. Co nie poznam jakiejś dziewczyny, to albo już tatuaż ma, albo planuje sobie zrobić, a poznaję kobiety z różnych środowisk, co jest w tym wszystkim najbardziej zastanawiające.

Jeśli spotkasz wytatuowanego faceta, to sprawa jest jasna - w około 3/4 przypadków będzie to sebix z motywem "patriotycznym" albo inny patus z tribalem na ramieniu. Jedynie 1/4 przypadków to jakieś normiki, u których w parze z tatuażami idzie najczęściej broda drwala czy piercing.

W przypadku kobiet jest odwrotnie. 3/4 przypadków są to zupełnie normickie laski, które studiują albo pracują gdzieś w korpo, a pozostała 1/4 to karyny, które - sądząc po aparycji - pracują w żabce lub solarium, albo ogłaszają się na roksie.

Co o tym sądzicie? Podobają Wam się tatuaże o kobiet?

#modadamska #rozowepaski #logikarozowychpaskow #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #ankieta #przemysleniazdupy #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d512314dac4f000b201b55
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 218
@AnonimoweMirkoWyznania: tatuaz dziala odpychajaco. Jak laska ma tatuaz, to dziala na mnie jak naturalny srodek przeciwwzodowy. Pociagaja mnie jedynie dziewczyny bez tatuazy, zyskuja bardzo duzo w atrakcyjnosci.

Laska z tatuazem kojarzy mi się nieodmiennie z patologią, jakąś byłą sekspracownicą, dziewczyną gangusa, czy grypsującą z kolesiami pod murem więzienia.
Tatuaz odpycha.
brałeś pod uwagę to, że gościu może jest normalnym rozgarniętym człowiekiem a nie mongoloidem jak ty


@Wmordejerza5000: Brałem. Ale rzucanie statystykami z dupy, myśli stereotypowo i obrażanie kogoś bez powodu świadczy o czym przeciwnym.
(Wychodzi na to, że ciebie też to dotyczy)
Po prostu już któryś raz widzę na wykopie dyskusję na temat tatuaży i nie mogę zrozumieć dlaczego w tym kraju nie można żyć tak, jak się chce. Jak ci się nie podobają tatuaże to sobie może nie wiem, nie rób ich?


@szMMina: ale przecież nikt ci nie zabrania ich robić, chcesz to możesz sobie czoło wytatuować, przecież to twoja sprawa XD
chyba nie jesteś za ograniczaniem innym możliwości wyrażania własnego zdania?
@bh933901: Każdy ma inne spostrzeżenia. Ja akurat nie zauważyłem, żeby większość kobiet z tatuażami była jakaś zaburzona. Mało tego nawet ze wszystkich dziewczyn, które znam zauważyłem, że te najbardziej zaburzone czy rozwiązłe nie mają tatuażu. Nie ma co generalizować. Sam nie mam tatuażu, ani nie byłem z dziewczyną, która ma więc nie mam interesu by bronić różowe z tatuażami.

@fuechsinn: Dokładnie, dla mnie pisanie że osoby z tatuażem są zaburzone/rozwiązłe
21 wiek a ludzie dalej kojarzą tautaże z patologią XD
1) Tatuaż jest dla osób, które sie dziarają. Nikt nie robi tatuażu dla kogoś.
2)Owszem, zdarzają się przeruchane wzory- wilk, kapusta czy tam róże, ale niektóre są bardzo ciekawe.
3)Nie każdy kto ma tatuaż jest patologią. Znam wiele pielęgniarek, ratowników medycznych, policjantów czy ludzi z żabki- 90% z nich to bardzo mądrzy ludzie, a pytając o znaczenie tatuażu zawsze mieli wytłumaczenie.
W