Wpis z mikrobloga

#gry #stalker
przeszedłem właśnie shadow of chernobyl, teraz naturalnie mam zamiar przejść kolejne części. I tu pytanie, mianowicie czy w następnych częściach też są takie błędy jak np brak zadań fabularnych, i powinienem ściągnąć jakiś mod który to naprawia, czy wszystko w normie i nic nie trzeba? żeby osiągnąć prawdziwe zakończenie powinienem znaleźć w grze przewodnika i doktora, jednak te zadania nie pojawiły się w moim dzienniku. Poszedłem do tych npc bez zadania, ale się nie pojawili.
  • 18
@zacky: Coś musiałeś zepsuć że nie miałeś zadań, ja nie miałem takich błędów choć przeszedłem to z 10 razy
Następną część oczywiście bez modów bo one wprowadząją pierdoły różne i gra wygląda całkiem inaczej niż jak chcieli twórcy
Więc najpierw czyste podstawki, dopiero potem zabawa w mody
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zacky: zew prypeci jest najbardziej stabilny i to moja ulubiona część. Czyste niebo potrafi się zcrashowac ale i tak warto. (Nigdy błędu takiego jak Ty nie miałem w żadnej części z trylogii)
@Kaloryfe: @PurCzysty: @dracul: no właśnie nie wiem jak to się stało. Miałem wspomnienie nt doktora i przwodnika, pokazało mi się zadanie "spotkaj się z", chciałem je od razu zrobić, ale jak wszedłem do PDA to nie było tego zadania. Czuję że przez to ominęła mnie duża część historii, bo naznaczony nie dowiedział się że to on jest striełokiem np, ale sobie chyba po prostu doczytam albo kiedyś przejdę jeszcze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zacky: Kazda część przedstawia inne historie więc moim zdaniem możesz iść dalej. Jeśli będziesz wracac do shadow of chernobyl to polecam z modem autumn aurora 2. Nie wpływa na fabułę a poprawia wszystko inne, szczególnie bronie i przeciwników którzy nie są gąbkami na pociski
@zacky: Największe błędy jakie mi się przytrafiały to było moje gapiostwo przy pierwszych przejściach xD Wtedy jeszcze nie było pełnych opisów questów w internecie i musiałem #!$%@?ć forum durnymi pytaniami, po czym okazywało się że np. muszę się cofnąć do podziemi Agropromu bo przegapiłem schowek grupy Strieloka
@PurCzysty: @Pangia: zadania na jednym z ostatnich saveów przed punktem bez powrotu to zabij stiełoka, znajdź schowek striełoka (co się zbugowało, bo nic tam nie ma, opróżniłem go przed wykupieniem info od typa z baru) no i spełniacz życzeń.
@Kaloryfe: ja za to nie lubię że mam pamięć do istotnych szczegółów (oczywiście tylko z gier) i trochę sobie zespoilerowalem niektóre rzeczy, bo za dzieciaka oglądałem jak brat przechodzi. Na szczęście pamiętam tylko soc. Plus dlatego się wkurzyłem, bo chciałem w pełni doświadczyć gry, a dostałem minutowe zakończenie i nara, chociaż spełniacz życzeń jako przewrotny dżin z zony też był ciekawym smaczkiem
@Kaloryfe: wiem, ale z tego co wyczytałem to można się dostać do dekodera po spotkaniu z doktorem. był jeszcze sposób dodatkowy, wystarczyło mieć karabin gaussa, ale uznałem że albo ja albo gra spieprzyła, i trzeba się z tym pogodzić. Ja miałem zakończenie z dobrym stalkerem który życzy sobie zniknięcia zony