Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam na szybko sprawnego hostingu w dobrej cenie na małą stronę (portfolio) Muszę zmienić, bo dostałem proformę o 232zł wyższą niż rok temu w nazwa.pl. Dramat. Domenę mam na cyberfolks i tam już zostawię.

#hosting #nazwapl #www
  • 18
  • Odpowiedz
@polemarchos Prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta (e-mail: kontakt@nazwa.pl, numery telefonu: 801 33 22 33 lub 22 454 48 10). Sprawdzimy Twoje usługi, zweryfikujemy wszelkie kwestie kosztowe i w miarę możliwości, zaproponujemy korzystne warunki przedłużenia.
  • Odpowiedz
@nazwapl: Od razu napisałem, rozmowa nie miała sensu, bo generalnie nie dostałem praktycznie żadnej propozycji, jakąś minimalną zniżkę i zmianę usługi. Macie tyle klientów przez pozycjonowanie i wypracowaną przez lata popularność, ale serio w porównaniu do konkurencji to porażka, na pewno nigdy nie wrócę i nie będę polecał.
  • Odpowiedz
Koszt naszych usług w pierwszym roku zawiera 50% rabatu - za serwer 100 GB (50 GB na pocztę / bazy i 50 GB na stronę) płaci się w pierwszym roku 100 zł, a w kolejnych latach 200 zł. Ceny netto. Nie wiemy, jaki miałeś pakiet, być może większy, być może można było go zmniejszyć właśnie na CloudHosting Start. Realizując nasze usługi stawiamy przede wszystkim na szybkość działania stron i wysoką jakość obsługi.
  • Odpowiedz