Wpis z mikrobloga

Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama @ImInLoveWithTheCoco, okazało się, że chłopak usunął konto. Zamknął się w piwnicy, nakleił karteczkę SuperStraight na drzwiach, na której napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie przez lewactwo i cuckoldów. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec
lewactwo: moje ciało mój wybór to kobieta decyduje o ciąży i aborcji!
też lewactwo: yyy czemu siłą nie zgwałciłeś kobiety żeby "naruchać dzieci"?

kobiety są tzw "the gatekeeper of sex" - decydują z kim, kiedy, gdzie i ile będą miały dzieci. Sytuacja w której facet o tym decyduje nazywa się gwałtem.
cywilizowaną


@szarzujacyzajaczek: podaj proszę przykład, bo odkąd konfederacja zrzuciła maskę to nie ma nawet na pozór cywilizowanego prawactwa. PiS, konfa - szczucie na gejów, lgbt, umniejszanie im, sprowadzenie roli kobiety do suki rozpłodowej, nie różni ich w tym temacie nic. Denializm klimatyczny, pseudonauka - ok, PiS jeszcze akceptuje szczepionki i fakt że mamy epidemię, ale robi to tak nieudolnie, że #!$%@? przy okazji zwykłych ludzi, swoimi działaniami bezpośrednio przycznia się do
@RandomowyMetal: dzietność narodów jest opisywana wskaźnikiem urodzeń na KOBIETE. decyzja o zajściu w ciążę jest podejmowana przez kobiety. "edukacja" (tzn nic nie warte fabryki bezrobotnych, przedłużanie dzieciństwa) oraz pójście do pracy przez kobiety to jeden z głównych czynników spadku dzietności
też lewactwo: yyy czemu siłą nie zgwałciłeś kobiety żeby "naruchać dzieci"?


@1624294678: jakieś cytaty gdzie lewactwo tak pisze?

Ten obrazek ma za zadanie wyśmiać ludzi którzy nie uprawiają seksu? To jest powód do szydery na prawdę?


@Mikka: Ten obrazek ma za zadanie wyśmiać ludzi którzy są hipokrytami i są z tego zadowoleni. To jest powód do szydery.

prawicowcy i lewacy


@TakiseWatykaniak: Prawicowcy i lewicowcy. Lewacy to zupełnie inna grupa.
@Tapporauta: No ale określenie incel ma o wiele bardziej pejoratywne znaczenie niż tylko "nie uprawiał seksu", i praktycznie nikt obecnie tak go nie odbiera, no chyba że faktycznie brak seksu ty sytuacja godna poniżania i obrażania.
@Mikka: ja nic sobie nie dodaję ponad to, uważam że to tylko osoba niedopuszczona do kobiety, mimo takiej możliwości. Jeśli po wchodzeniu komuś z butami do łóżka, sam nie potrafi odnieść się do swojej seksualności to zapewne jest incelem, no ewentualnie po prostu baranem.