Wpis z mikrobloga

@Pingpong89: Będzie tak samo jak z 500 +. Ludzie będą myśleć, że skoro za 0% to Państwo funduje, a tak na prawdę Państwo będzie musiało jakoś zdobyć pieniądze by móc pozwolić sobie na sponsorowanie młodym mieszkania. Czyli znowu ci co zarabiają więcej i ci co takiego kredytu nie wezmą będą musieć bulić na tych co taki kredyt wezmą. Tak samo jak bulimy na 500 +
I bardzo dobrze, nie wiem skąd to zdziwienie. Polacy to naród socjalistyczny, nie da się wygrać wyborów nie obiecując jakiejś kasy albo socjalu.


Trzeba być dzbanem, żeby próbować wygrać w Polsce z innymi hasłami wyborczymi.


@Murasame: Hahaha, xD
Wiadomo, jak coś robi Król Europy to bardzo dobrze i tak trzeba, ale niech tylko spróbuje tego samego Kaczyński oo to wtedy wycie i darcie mordy, że populista i socjalista xD
Rozwala mnie
I bardzo dobrze, nie wiem skąd to zdziwienie. Polacy to naród socjalistyczny, nie da się wygrać wyborów nie obiecując jakiejś kasy albo socjalu.


@Murasame: Jak ma się nic nie zmienić, to niech już se rządzi PiS.
Bo inaczej znowu będzie optymizm przez rok, potem stopniowe rozczarowanie i znów koło się zatoczy.
@Teec: 500 plus też było dla ludzi poniżej 45 roku życia tak samo kredy 2% pisu, ogólnie widać nie nauczyli się nic na poprzednich wyborach które przegrali juz kilka razy