Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@XkemotX: Siedział w PR Solgazu, płyt bez płomienia i robił tu takie motki, że pisał do kogoś na PW "ej napisz jakie to my te płyty mamy zajebiste i że polecasz a my wyślemy ci zapalniczkę" i ludzie za zapalniczkę, powtarzam Z A P A L N I C Z K Ę sprzedawali swoją duszę xD A później chłopa gdzieś wystalkowali po nickach i okazało się, że sam na forach tematy
ja generalnie myślę, że to co on wyczyniał zostało tylko w tym miejscu, bo gdyby wyszło dalej to by tak nie hasał po internecie swobodnie xD


@Mega_Smieszek: No tak, bo to co wyczyniał nie było szerzej opisane nigdzie, a wejście tutaj jest sekretne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież pojawiało się sporo artykułów, które wieszczyły mu upadek. Z tego co pamiętam, nawet wiele blogów 'po fachu' mu cisnęło.
branża niby wie co wyczynial, ale tak samo wie, że napędza obroty, a zwykły człowiek afery (ani ludzi) nie zna, więc wyjebongo


@Felonious_Gru: I z tego tez ja się śmieję, nakręcił taki obrót, że kilka lat po aferze ludzie go pamiętają, a on baluje po świecie, a tu jeszcze ktoś daje #!$%@? o tę aferę XD A prawda jest taka, że ta afera go wypromowała i dalej promuje za darmo, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szokatnica: Ale ja szczerze mam #!$%@? czy mu to jakąś krzywdę robi czy nie xD Dla mnie ta sytuacja jest śmieszna sama w sobie a to, że ten człowiek dalej fukcjonuje w branży śmieszy mnie jeszcze bardziej xD
Ale ja szczerze mam #!$%@? czy mu to jakąś krzywdę robi czy nie xD Dla mnie ta sytuacja jest śmieszna sama w sobie a to, że ten człowiek dalej fukcjonuje w branży śmieszy mnie jeszcze bardziej xD


@Mega_Smieszek: No ale dalej nie rozumiesz dlaczego funkcjonuje... a funkcjonuje między innymi dzięki Tobie :D
Przypomnij sobie aferę z Kuźniarem... też #!$%@? nikt nie pamięta jaka afera, ale kim jest kuźniar to praktycznie każdy