Wpis z mikrobloga

Znacie historie o wyjazdach do Książąt pustyni w poszukiwaniu miłości życia... Myslałam, że zdarza się to na tyle rzadko, że się z tym nie spotkam. Do wczoraj. Do rzeczy... To nie b8, mogę jakieś fragmenty zrzutów ekranu powrzucać później.

Moja "dość" dobra znajoma ma męża z którym ma dziecko. Ale wczoraj powiedziała mi, że ma już dość tego człowieka, nic nie robi tylko gra. Ale poznała faceta z Egiptu. Napisał do niej na FB, dużo pisali, gadali. Według niej: to normalny facet, przystojny. Zaprosił mnie do siebie na wycieczkę, mam tylko bilet kupić resztę on załatwi.

Zostałam poproszona o pomoc w zakupie biletów bo ona nigdy nie latała jeszcze. Nie potrafi kupić biletów, ogarnąć paszportu. Za miesiąc planuje tam spędzić 2 tygodnie z facetem którego zna z FB i zdjęć które wysyła. Mówi nawet że jak będzie fajny to może do niego się przeprowadzi.

Miałam ochotę wyzwać ją od idiotek, ale próbowałam delikatniej... Że jest wielu oszustów, że są historie w sieci. A ona że wie że takie historie są ale chce spróbować.

Nie mam pytań... Jak ktoś chce aktualizację za miesiąc jak już tam będzie to dajcie znać. Raczej będę wiedziała jak to się skończy, chyba, że nie wróci i straci telefon.

#p0lka #ksiazeegiptu #malzenstwo #zwiazki
  • 244
@Kondziu5 ja nie. Ona sama woli jechać tam bo ma dwa w jednym 1 pozna faceta 2 zwiedzi kraj. On zapewnia że będą w tym czasie podróżować, że do piramid ma 400km więc na pewno pojadą.
@amantadeusz tak sądziłam że ktoś prędzej czy później mi pociśnie. Myślę że objawem dojrzałości i obiektywizmu jest umiejętność przyznania się, że pewna część stereotypów (negatywnych) ma wiele wspólnego z prawdą o grupie do której należymy. Jednak nie powinniśmy wrzucać wszystkich do jednego worka, bo to jest wciąż rzadki przypadek. Poza tym większość facetów też by było zainteresowanych gdyby jakaś egzotyczna pani chciała z nimi spędzić czas
@Plotkova99: Nigdzie ci nie cisnę, nie każda Polka to p0lka. Wiem o tym, bo sam wymyśliłem tego mema:)

bo to jest wciąż rzadki przypadek


@Plotkova99: No p0lki uwielbiają kolorowych mężczyzn z nizin społecznych. Ja na ulicach Warszawy widzę więcej par biała kobieta + biedny kolorowy imigrant niż np na ulicach Berlina (gdzie jest ich 10 razy więcej). Bardziej odwróciłbym to twierdzenie i powiedział, że to nieprawda, że każda Polka leci
@amantadeusz: Właśnie alimentów na dorosłych nie jestem w stanie zrozumieć, jeszcze żeby ktoś był niepełnosprawny i zdarzyło się to w czasie związku ok.
Dzieci też zrozumiem.
Ale na dorosłego zdrowego człowieka, śmiech na sali( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Plotkova99: śpią też razem bo nie stać ich na oddzielne łóżka XD?

Ja #!$%@?, czasami człowiek wpada po szyję w gówno ale jak się zaczyna tam urządzać to ręce
@Plotkova99: Trochę znam kulturę bliskiego wschodu. Dla normalnego Araba z normalną pracą lub/i wykształceniem znalezienie sobie baby to jak pstryknięcie palcem. Natomiast niziny społeczne zostają incelami bo nie stać ich na posag, a zresztą rodzina Arabki by mu się nie pozwoliła na metr do niej zbliżyć. Dlatego takie sfrustrowane seksualnie męty społeczne szukają szczęścia z kobietami z zagranicy, niestety głównie słowiankami. To się na bank źle skończy, jeśli do niego wyjedzie
@Plotkova99: A ładna jest ta twoja koleżanka? Pewnie nie skoro ma problem znaleźć sobie bogatego bolca na miejscu?
Ehh dla p0lki szczytem ambicji jest rozłożyć nogi przed jeźdźcem wielbłądów który w swoim kraju nie może sobie znaleźć dziewczyny bo większość arabek nie chce wchodzić w związki z tymi fanatykami religijnymi.
Chyba w ramach zemsty wybiorę się do Kairu zapeklować im tam pół żeńskiej populacji moimi genami nadczłowieka i ulotnie się bez