Wpis z mikrobloga

Znacie historie o wyjazdach do Książąt pustyni w poszukiwaniu miłości życia... Myslałam, że zdarza się to na tyle rzadko, że się z tym nie spotkam. Do wczoraj. Do rzeczy... To nie b8, mogę jakieś fragmenty zrzutów ekranu powrzucać później.

Moja "dość" dobra znajoma ma męża z którym ma dziecko. Ale wczoraj powiedziała mi, że ma już dość tego człowieka, nic nie robi tylko gra. Ale poznała faceta z Egiptu. Napisał do niej na FB, dużo pisali, gadali. Według niej: to normalny facet, przystojny. Zaprosił mnie do siebie na wycieczkę, mam tylko bilet kupić resztę on załatwi.

Zostałam poproszona o pomoc w zakupie biletów bo ona nigdy nie latała jeszcze. Nie potrafi kupić biletów, ogarnąć paszportu. Za miesiąc planuje tam spędzić 2 tygodnie z facetem którego zna z FB i zdjęć które wysyła. Mówi nawet że jak będzie fajny to może do niego się przeprowadzi.

Miałam ochotę wyzwać ją od idiotek, ale próbowałam delikatniej... Że jest wielu oszustów, że są historie w sieci. A ona że wie że takie historie są ale chce spróbować.

Nie mam pytań... Jak ktoś chce aktualizację za miesiąc jak już tam będzie to dajcie znać. Raczej będę wiedziała jak to się skończy, chyba, że nie wróci i straci telefon.

#p0lka #ksiazeegiptu #malzenstwo #zwiazki
  • 244
@Plotkova99: I właśnie dlatego nie szukam żadnej laski na stałe. Ja #!$%@? typiara zniszczy swojemu dziecku szczęśliwą rodzinę żeby puścić się z jakimś ciapakiem poznanym przez neta. Wgl czytałem że p0lki poznające takich książąt pustyni przez portale społecznościowe są obserwowane przez ABW ponieważ często ci goście werbują naiwne dupy z EU do organizacji terrorystycznych, albo sprzedają je do haremu. xD
@amantadeusz: Pracuje w sklepie, teraz mam o niej gorsze zdanie niż dotychczas.

@Kr12345: Nie jest, jeśli będzie pisała potem co i jak to wrzucę jakieś zrzuty ekranu. Wcześniej poznała Amerykanina który pracował na statku.. Jego zdjęcia mi wysyłała ;).

@Cyrus717: Ma blond włosy, to chyba wystarczy?

@nobrainer: Ja myślę, że zostanie tylko wykorzystana, facet zapewni jej zakwaterowanie i jedzenie i będzie mógł kolegom opowiadać że miał 2 tygodnie
@Plotkova99: kiedyś kłóciłem się w sekcji komentarzy z jednym arabem. Oni rzeczywiście są ostro zafiksowani na punkcie niebieskookich blondynek. Do tego stopnia że babka może być poza tymi cechami totalnym paszczurem, a oni i tak będą sądzić że jest ładniejsza od tych topowych z ich regionu. Trochę ich rozumiem, bo mam podobnie, tylko w przeciwnym kierunku.