Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dostałem trzynastkę. Chciałbym podziękować Panu Kaczyńskiemu za wspieranie osób niepełnosprawnych. Pis podniósł rentę do wysokości minimalnej emerytury. Pis wprowadził trzynastkę. Pis wprowadził czternastkę. Pis podniósł kwotę wolną od podatku do 30k. Pis podniósł zasiłek pielęgnacyjny. Błogosławiony Donald Tusk przez wszystkie lata rządów nie zrobił absolutnie NIC dla osób niepełnosprawnych i rencistów. Możecie krzyczeć i tupać nóżkami, ale takie są fakty.
#renta #renciak #neet #przegrywpo30tce #niepelnosprawni
dziobnij2 - Dzisiaj dostałem trzynastkę. Chciałbym podziękować Panu Kaczyńskiemu za w...

źródło: temp_file9067200229742849264

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@dziobnij2: ja nie dostałem nic od nikogo

Nie będę głosować na kogoś, kto robi dobrze niepełnosprawnym, bo ja nie jestem w tej grupie. Jak ktoś chce mój głos, to niech zrobi coś dla mnie. Co mnie obchodzi co robi dla innych. Nie moja broszka.
  • Odpowiedz
  • 3
@dziobnij2 i co ci dało te podniesienie kwoty wolnej z 3 na 30k? Suma summarum netto wyszło na to samo. Zamiast bić cię z pięści to cię kopią a ty się cieszysz że już nie biją
  • Odpowiedz
@maniok zaraz, czemu podniesienie kwoty minimalnej miałoby nie mieć znaczenia dla pensji netto?

@dziobnij2 bo PiS dbał o ludzi biedniejszych i tych, którym trzeba pomóc. O swoje kieszenie też zadbali, ale to nie zmienia faktu, że nie tylko o swoje
  • Odpowiedz
@dziobnij2: PiS zwiększył inflację a co za tym ceny leków poszybowały w góre. Dobroduszny PiS w ten sposób zamordował tysiące seniorów gdzie tych ludzi po zwiększenie inflacji zwykle nie było stać na leki mimo iż dostali więcej pieniedzy.

No bo inflacja powoduje iż dziesiejsza 1 zł jutro jest warte 0,50 co za tym idzie lek który kosztował 10 zł jutro będzie kosztować 15 zł.
  • Odpowiedz