Wpis z mikrobloga

@modzelem: Myślę, że ta trasa jest tragicznie zaprojektowana jeśli chodzi o wjazdy i zjazdy z niej oraz ich kierunki. Ciężko się w tym wszystkim połapać nie znając na pamięć tej drogi. Nawet jazda na nawigacji niewiele pomaga. I to jest głównym powodem (poza tranzytem) wiecznych korków oraz nieustannych kolizji/wypadków. Jest to droga ekspresowa, a w praktyce niewiele różni się od zwykłej drogi miejskiej z bezkolizyjnymi skrzyżowaniami. W szczególności mam tu na
  • Odpowiedz
@Pawel929: oj tak. Ja nie potrafię wytłumaczyć "na sucho" komuś jak zjechać na Wysockiego od strony Bemowa... Dla mnie to brzmi ok bo znam tę trasę ale jak komuś mówię to nigdy ta osoba nie załapie :D musi kilka razy przejechać na Łabiszyńską i wtedy coś zacznie trybić
  • Odpowiedz
@modzelem: swoja droga jesli nie myle modelu, najgorszy autobus na lato. Klimatyzacji brak, okna dachowe malutkie, uchylne lufciki. Gowno a nie przewiew.

Myślę, że ta trasa jest tragicznie zaprojektowana jeśli chodzi o wjazdy i zjazdy z niej oraz ich kierunki


@Pawel929: oj tak, to kompletny dramat jak jadac prawym pasem mozna nagle sie zorientowac ze to pas do skretu...
  • Odpowiedz