Wpis z mikrobloga

Mirki, odpaliłem pierwszy raz GFN na TV (Philips 50pus8804) - w każdej grze, a korzystam z biblioteki Steam, wraz z dźwiękiem, słychać głównie trzaski/zakłócenia. Strasznie irytujące, na forach zagranicznych problem chyba pozostał bez odpowiedz od kilku miesięcy. Natknął się na to ktoś z Was?
Zmieniałem źródła dźwięku w opcjach tv i inne parametry, w które mogłem ingerować - nadal to samo. Opcja słabego łącza również odpada, czy na wifi czy ethernecie, bez zmian.

#geforcenow
  • 12
@Pusilicker3000: na 50PUS6754/12 po podłączeniu lapka/kompa i czegokolwiek innego przez hdmi u mnie się nie działy takie rzeczy, wszystko działa jak powinno i pomimo opinii publicznej to nawet byłem w stanie grać w spokoju w csa i kręcić lepsze staty niż reszta moich znajomków którzy grali na PC.
@Prawilny_: Kumplu u mnie niestety jest tylko macbook, a spodziewam się tam mocnego #!$%@?, związanego z parowaniem pada DualSchock. Swoja droga na Philipsie super to działa. A wracają do Geforce Now - apka jest w sklepie oficjalnym, ale okazuje się, że wciąż w fazie beta. Na czacie nvidi znają problem, ale nie kwapią się żeby go rozwiązać. Krótko mówiąc, nie program. Dzięki za odpowiedź!
@Pusilicker3000 no ja mam pada od xboxa i on się akurat sprawdza w każdej sytuacji więc polecam się zaopatrzyć jeśli chcesz sobie popykac elegancko. Wchodzę teraz na tv i nie widzę nigdzie tej apki, może nie ma na mój model? Nie wiem, zaraz pewnie poczytam o tym bo jestem ciekawy, u Ciebie ona jest w galerii aplikacji czy jak to wygląda?
@Prawilny_: Na Macu jest niestety git, tak samo na głośniku BT - także problem po stronie GFN. Poszperałem w necie i wyszło, że jakieś kilkaset osób (90% to posiadacze Phlilipsa) opisuje ten problem.
Kurczę, liczyłem na tanie i łatwe przegranie Wiedźmina 3, a chyba muszę jednak kupić konsolę, co mi się nie uśmiecha finansowo. U mnie wygląda to tak:
A, zdjęcie przez aplikacje nie chce mi się załadować ( ͡° ʖ̯ ͡°) . W każdym razie, aplikacja GFN po zainstalowaniu, jest na liście aplikacji, a wcześniej normalnie się wyświetla w sklepie Play po wyszukaniu
@Pusilicker3000: Ale to dlaczego nie możesz przegrać wieśka na tym macu? problem z podłączeniem Twojego pada tak? bo zamiast kupować konsolę to chyba już łatwiej kupić pada albo nawet pożyczyć bo często konsolowcy mają po dwa i wtedy przegrać go po maku podłączonym do TV
@Pusilicker3000: A dobra człowieku.. ja nawet sklepu play tu nie mam i nawet nie wiedziałem że philipsy mają ale no jakby nie było to był raczej telewizor z tych najtańszych więc nawet nie szukam nic na ten temat zwłaszcza, że i tak jak będę chciał pograć to odpalam lapka łącze pada i elegancko gram
A to dzięki, muszę poczytać, bo do teraz sądziłem, że na maca wciąż nie da się podpiąć w jakiś szybki sposób pada. Z pewnością sprawdzę. Cały czas się jednak łudziłem, że obejdzie się bez kabli, podłączania kompa itd.
@Pusilicker3000: Wiesz co no ja na makach się kompletnie nie znam i nie wiem czy się da czy nie ale jeżeli jest w nim BT to na bank się da bo niby dlaczego nie, a nawet jak nie ma BT to i tak po kablu powinno się udać. Powodzonka