Wpis z mikrobloga

Korzysta ktoś z was kateringu dietetycznego ale tylko w taki sposób że ma dogadanie prywatnie (da się tak?) albo jakiś pakiet gdzie był do wyboru, że śniadanie i kolację to robi już sobie sam, tylko te danie główne są dostarczane przez catering? To też godzina dostarczenia może być znacznie później niż reszty ludzi (nie wiem czy to coś zmienia no ale)
Szukam opcji raz na obniżenie ceny, dwa na nie aż tak duże lenistwo śniadanie i kolację chętnie sobie zrobię ale posiłku pomiędzy już mi się nie chce. Czy albo 1 posiłek by to był wedle planu dwuczęściowy, albo 2 posiłki i raczej dwa w każdym razie chodzi przede wszystkim o mikroskładniki które musiały by być z diety i tak jak tam jest napisane, a nie co aktualnie firma danego dnia robi.
#pytanie #catering #cateringdietetyczny #dieta #mirkokoksy #jedzenie #jedzzwykopem
  • 6
@pannakota: xD a można to skombinować jakoś? xD żaden pomysł nie jest głupi jeśli działa.

Poza tym, wcale nie. Przecież są firmy które układają pod dana dietę i takie paczki dostarczają klientom. Mogę się wpisać tam. W sumie to źle pytanie zadałem. Bo tam są już różne diety pod które można się podpiąć, nie chce tylko brać wszystkiego