Wpis z mikrobloga

@baltic-vodka: Tak się dobrze w kraju dzieje, że wraca "dobrobyt" lat 90-tych. Kupa ludzi bez perspektyw, jak mają wizję #!$%@? miesiąc za 2k to wolą 3 komplety kół ukraść, albo 1 katalizator i "zarobić" tyle samo. A przy wykrywalności przestępstw u nas nie wiąże się to z prawie żadnym ryzykiem. Smutne :(
  • Odpowiedz
@baltic-vodka: W Polsce to i tak jest kulturka i takie widoki są rzadkie. Jak mieszkałem w UK to tam notoryczne były kradzieże wnętrz środków na środku ulicy - szczególnie w BMW.

Złodzieje kradli kierownice, wszystkie plastikowe dekory, ekran nawigacji i moduł nawigacji… mnie tez tak urządzili, ale ze samochód w leasingu to i tak skończyłem z nowym bo tamten poszedł na?straty. Jak rozmawiałem z policja to te gangi potrafiły obskoczyć np
  • Odpowiedz
@baltic-vodka: Kilka dni temu obudziło mnie piłowanie (spałem przy otwartym oknie) i jak się okazało, katalizator chcieli zarekwirować. Jak policja podjechała to szybki sprint między bloki, już do auta nie wrócili
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@shuukre: Mieszkam w UK już bardzo długo i takich widoków nigdy nie widziałem. Może dlatego że nie mieszkam w ciapackim mieście czy dzielnicy.
U mnie to auto otwarte zdarza mi się na noc zostawić i nawet nikt się nie zainteresuje.
  • Odpowiedz
też jestem w szoku. Jak można nadal produkować i montować hamulce bębnowe...


@karol-wroblewski: Z twego co widzę w gruzach to bębnowe są mniej problematyczna na tylnej osi ze względu na prostszą konstrukcje ręcznego niż ręczny za zaciskach tarczowych który bardzo lubi nie działać.
  • Odpowiedz