Wpis z mikrobloga

Dobra. /

Po ostatnim spektakularnym wytrzale runflata na autostradzie, ktory znaczaco urozmaicil mi podroz na urlop musze kupic nowy komplet.

Rozmiar to koniecznie 225/55/17 letnie (albo wielosezon). KONIECZNIE runflaty.
Ktos cos podpowie?

W sumie mam swoje typy, ale chetnie poslucham wykopkow.

Inna rzecz, a tak naprawde glowny powod tego posta.
Z niewiaodmych przyczy moje AC na aucie z platywnoym wariantem assitance zapewnia holowania bez limitow i nne atrakcje, ale bez kolizji auta zastepczego juz nie dostaniesz. I pomimo tego, ze mowilem 3x agentowi to opony nie sa ubezpieczone, bo poodbno nie mogly byc w tej polisie.

Chce przy kupnie dokupic osobne ubezpieczenie opon. Polecacie jakis sklep? Korzystaliscie?

Ineteresuje mnie tylko pakiet "allinclusive/wywalone po calosci" . Jak cos sie stanie z opona to maja wymienic/oddac kase. Najlepiej na 2 lata. Ktos moze polecic cos albo odradzic?

#motoryzacja #mechanikasamochodowa #opony #samochody
  • 16
Trzy BMW, które miałem/mam przy zakupie miały runflat. Seria X i jej twarde zawieszenie w połączeniu z runflat nie dawały mi komfortu którego oczekiwałem. Dopiero zmiana na zwykle poprawiła komfort. To tylko moja opinia. Jednemu będzie za twardo, innemu za miękko. Dlatego się dziwie, ze ktoś uparcie kontynuuje jazdę na tego typu oponie :)
via Android
  • 0
@kuba_ber widocznie moje biedackie dupsko w starej klasie premium jakos to może unieść..

To tylko moja opinia.


O to, to,to.. ja sobie wygodę i bezpieczeństwo cenie bardziej.
Masz prawo mieć swoje zdanie.
O to, to,to.. ja sobie wygodę i bezpieczeństwo cenie bardziej.

Masz prawo mieć swoje zdanie.


@bigger: Czekaj co? Wygodę czego, bo chyba nie jazdy xD

Moge sie mylić ale wyczuwam tutaj pelikana ktory pięknie łyknął propagandowke bmw o tych gowno oponach. Dales radę chociaz dojechać do lokalnej wulkanizacji na tej oponie?

Bezpieczeństwo? Jakos nie słyszy sie zeby pękające opony były masowym problem, ale mozesz wyjaśnić co miales na mysli.
@cwlmod: Wygode uzytkowania. I bezpieczenstwo podczas awarii.

Osobiscie nie odczuwam wiekszej roznicy w pomiedzy runflatem a nie runflatem. A mam do tego auta 3 komplety kol i gwarantuje, ze jakbysmy zrobili "blind test" to bys zdecydowanie nie wybral na jakiej gumie jedziesz. Nie jest jakies mega wygodne auto, ale jest dosc swieze do tego od nowosci w rodzinie i absolutnie bezawaryjne. Do tego malo pali.

Jak chce zeby bylo mega wygodnie
I pomimo tego, ze mowilem 3x agentowi to opony nie sa ubezpieczone, bo poodbno nie mogly byc w tej polisie.


@bigger: jak to jest błąd agenta, a mógł być to wałkuj temat.
Jakieś badanie potrzeb klienta dał Ci pewnie do podpisania, nie wiem czy masz to w papierach, jeśli tak to możesz zerknąć co tam było.
Ja mam w ubezpieczeniach dużo znajomych i wiem że do tematu poważnie podchodzą.
W sensie,