Wpis z mikrobloga

miej 2 i 3 z matmy w szkole, zdaj podstawę na 98% i rozszerzenie na 80%, chemię rozszerzona na 88%, ta jasne xd


@Zielonykubek: MAteriał nie jest duży. Ja się fizyki do rozszerzonej na 94% w dwa tygodnie siedzenia dzień i noc nauczyłem do matury. byłem 3kowcem z tego przedmiotu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@rafti77:
Moja narzeczona jest po biotechnologii, skończyła doktorat i pracuje na uczelni, bardzo żałuję że nie poszła na medycynę- dostałaby się ze swoimi wynikami ale wybrała biotech. Medycyna jest o wiele ciekawsza i masz nieskończenie lepsze perspektywy zawodowe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rafti77: mówisz że ogarniales licealiście korki z maty na wykopie? Mój stary to dopiero ogarnal, że nie poszedłem na wymarzony przez niego kierunek zawodowy mechanika, jak mu się pododawało we łbie, że coś za szybko w 3 lata skończyłem średnia xD obraził się w #!$%@? ze byznesu nie przejmę..
  • Odpowiedz
@rafti77: wez go na ten lekarski wyslij za granice, ewentualnie od razu zapisz na jakies zajecia z niemieckiego czy szwedzkiego zeby madry mlody czlowiek zycia w Polsce nie marnowal. Biotechnologia to nie jest kierunek do skonczenia w Polsce, a jak i juz bardzo chce to niech robi poza Polska bo i tak bedzie musial emigrowac zeby sie rozwijac a lepiej miec cywilizowany dyplom.
  • Odpowiedz
@rafti77: miej 2 i 3 z matmy w szkole, zdaj podstawę na 98% i rozszerzenie na 80%, chemię rozszerzona na 88%, ta jasne xd


@Zielonykubek: kwestia poziomu szkoły, u mnie było sporo takich, po prostu trzeba było serio dużo umieć jak się miało ten przedmiot rozszerzony.
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: ja skonczylem liceum ze srednia 2,x, matury pozdawane na 90%+, na pierwszym roku lekarskiego miałem najwyzsza srednia od czasow pierwszej czy drugiej gimnazjum. Szkola srednia to gunwo i strata czasu jak ktos jest ogarniety i zamiast marnowac trzy lata z uposledzonymi i zawodowo sfrustrowanymi belframi moze ogarnac material samodzielnie w trzy miesiace.
  • Odpowiedz