Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 667
Beka z ludzi, którzy nie zdali matury z matmy XD
Rok w rok, lipcowy poniedziałek, oblężenie strony CKE i 20-25% maturzystów dostaje mentalną lepę na ryj, bo nie ogarnia najprostszego logicznego myślenia xD Podstawa z majzy sama w sobie jest najprostszą z obowiązkowych matur - wnosisz kalkulator i dostajesz #!$%@? tablice z wzorami, czyli odpowiednik zbioru streszczeń lektur lub słownika polsko-angielskiego, a i ta znaczna część nie potrafi znaleźć wzoru na objętość kuli lub długość odcinka i spisać na pałę. Jakie pożal się Boże argumenty mają te patałachy?
Za trudne było, nie dałem rady - no gurwa xD Matemaks i inne filmiki na YT, arkusze z poprzednich lat, a nawet stare dobre zbiory zadań - nie było za trudne, tylko ci się nie chciało po studniówce usiąść i policzyć parę razy delty, leniu patentowany xD
Nie potrzebuję matmy, jestem humanistą - gdybyś naprawdę nim był, to wiedziałbyś, jak ważne dla każdego humanisty było logiczne myślenie, na którym opiera się matematyka xD
No i grande finale, czyli Matma mi się w ogóle nie przyda w życiu - IKS #!$%@? DE! Cała cywilizacja i współczesne życie opiera się na królowej nauk, zaczynając od rozumienia statystyk, przez ogarnianie budżetu domowego po niebycia ruchanym na pensji przez szefa xD
Pozdrawiam normalnych myślących ludzi, którzy nie skompromitowali się pewnego majowego poranka i współczuję ludziom z CKE, którzy teraz będą musieli użerać się z ludźmi, którzy nie zrozumieli, że są za słabi na spisanie trzech wzorów z karty xD

#matura #matura2021 #takaprawda #matematyka
  • 75
Nie potrzebuję matmy, jestem humanistą


@piotre94: "a matury potrzebujesz?" No bo jak tak, to matmy też. Jako humanista nie potrzebujesz też fizyki, ale skoro zostałeś dopuszczony do matury to musiałeś ją zaliczyć - dwója z fizyki na koniec to taki odpowiednik tych 30% z matury z matematyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CiaoBobrze: ale argumenty z dupy xD nie wiem, jak u ciebie, u mnie w szkole nauczyciele na matematyce nie uczyli o podatkach. skrajna patologia, o której mówisz podejrzewam, że nie ma nawet wykształcenia średniego, są bez wiedzy w każdej dziedzinie więc nadal nie wiem, co to ma do osób, którym podwinęła się noga przy egzaminie z matematyki
@CiaoBobrze: podajesz skrajne przypadki patologii, porównując ją do osób, którym z różnych przyczyn podwinęła się noga na egzaminie. ja ci podałam argument, dlaczego to co mówisz nie ma sensu, a ty dalej coś burczysz pod nosem. skończcie już #!$%@?ć o tym, jak bardzo zaburzone jest myślenie u osób, które nie przekroczyły progu tych 30%, radzę sobie w życiu na co dzień, rozumiem jak działa polityka i podatki, interesuję się kosmonautyką i
@mogadishu: Matematyka przez szkołę podstawową i średnią ma na celu wyrobienie w człowieku zdolności myślenia logicznego, dostrzegania ciągów przyczynowo-skutkowych oraz zależności między zjawiskami. Praktycznych zastosowań matematyki będziesz uczyć się na studiach.
@CiaoBobrze: elokwentne żywe gówno xD nawet mi cię nie żal

Mam własną firmę

rób dalej w tym januszexie przegrywie, a swoje mokre sny zostaw na noc.
jestem całkiem pewna, że tylko moi rodzice mogliby wykupić twoją rodzinę, twoich przodków i ich groby XD
@mogadishu: i znowu projekcje, jesteś mniej niż smutna xD na divy nie muszę chodzić, jestem w szczęśliwym związku od lat z różową, która nie tylko zdała maturę ale jest magistrem i pewnie za niedługo doktorem.

Nie wołaj mnie więcej bezmózgu który musi projektować swoje smutki na innych bo rzeczywistość cię przerasta ¯\_(ツ)_/¯
@CiaoBobrze: musisz mieć #!$%@? nudne i smutne życie, jeśli żyjesz tym, czy ktoś ma maturę czy nie, podejrzewam, że twoja różowa nie jest zbyt rozrywkowa i musisz się jakoś wyżyć xD nawet nie potrafiłeś się odnieść do mojej argumentacji tylko kontynuowałeś swoje bezsensowne wysrywy. ehh, strasznie przykry jesteś. a teraz pocałuj mnie w pompkę przegrywie
@mogadishu: jakiej argumentacji? "Hur Dur powineła mi się nóżka, interesuję się kosmonautyką więc to niemożliwe żebym nie potrafiła logicznie myśleć!!!" - to nie argument, to #!$%@? mózgowe, które prezentujesz cały czas.

Sugerujesz, że jestem przegrywem zakolakiem i robakiem z januszeksu albo, że moja różowa jest nudna mimo, że nie możesz tych informacji niczym podeprzeć i śmiesz mi mówić, że to ja się wyżywam? Dorośnij dziecino ( ͡° ͜ʖ ͡
@mogadishu: twój argument, że "nie każdego uczą o podatkach w szkole" to kolejny przykład, że nie ogarniasz co się dookoła dzieje, jakbyś umiała logicznie myśleć to byś zrozumiała, że nie muszą cię czegoś uczyć na pamięć tylko, że takie rzeczy można wywnioskować albo się o nich nauczyć samemu jeżeli ma się jakieś umiejętności rozumowania.

@Ramboobambo: czasem lubię, zwłaszcza jak takie życiowe zera próbują mi wmówić jak wygląda moje życie (