Wpis z mikrobloga

ciemnienie

Dobra, pogadamy inaczej, bo widzę, że nic nie dociera do Ciebie i dalej mnie oczerniasz.
Zacznę od tego, że nie jestem z lewicy, ale co Ty możesz o tym wiedzieć, skoro mnie nie znasz. Nienawidzę wegetarian i jestem weganem, ale to inny temat.
Ty zaś zaczęłaś pierwsza atakować innych za to, że jak ktoś nie jest pewny chęci dziecka, może zrobić aborcję, niżeli skrzywdzić dziecko wychowując w niekochającej rodzinie i sama uważasz się za obrońcę moralności i życia, osobę z kręgosłupem moralnym i osobę czystą jak łza. Nie przyczepiłabym się nawet do Ciebie, gdyby nie ten jad, atak na osoby o innym zdaniu i rażąca hipokryzja. Chciałam byś poczuła to na swojej skórze. Bo to nie jest tak jak Ci się myśli. Jesteś zaplutą chodzącą hipokryzją, bo nie szanujesz innych istot, które codziennie zjadasz na talerzu i płacisz za ich cierpienie, wykorzystanie i śmierć. Powiem coś jeszcze. Masz problem do ludzi z większą ilością pieniędzy i z lepszymi rzeczami, jak typowa madka polka. Czepiasz się ciągle innych mam i tych, którzy mają lepiej. Siedzisz całymi dniami na wykopie i olewasz swoje dziecko. Wolisz się upić winem niż nakarmić dziecko piersią. I to mnie wyzywasz od meneli, kiedy ja nawet nie piję? Bo jeden z moich rodziców jest alkoholikiem? Masz chociaż grosz rozumu? Wątpię. Masz chory łeb i radzę Ci pamiętać, że nie jesteś anonimowa w internecie, zwłaszcza kiedy z wykopu robisz facebooka o swoim dziecku. Bierzesz strzępki informacji wyrwane z kontekstu i srasz na innych swoimi wymyślonymi oskarżeniami. Jesteś niesamowicie toksycznym człowiekiem i nie dziwię się, że nikt Cię tu nie lubi, a większość Cię wyśmiewa. Mam dla Ciebie radę - idź w końcu do psychiatry i powiedz o swoim alkoholiźmie, jadowitości, wybujałym ego i swojej wybujałej wyobraźni. Chciałaś większej publiczności? Proszę bardzo. Więcej Ci odpisywać nie będę, bo szkoda mi czasu

#bekazpodludzi #weganizm #dzieci #ciemnamama #alkoholizm #patologia #p0lka #madki #nosacz #madka #bekazprawakow #homofobia #homoseksualizm (bo ta pani to ostry homofob)
  • 11