Wpis z mikrobloga

@CzlowiekMagnetowid: ale on tam #!$%@?ł na pasach kobiete z dzieckiem w wózku i to na idealnie prostej drodze wzdłuż nabrzeża i to cisnąć grubo ponad 140 xD mirki wrzucały nawet kiedyś pinezkę z google mapsa- najbardziej przejrzysta, prosta droga jaką można sobie wyobrazić. 25 lat to tak akurat- chyba nawet wnosili o dożywocie, gdzie tam to nie wygląda jak u nas że wychodzisz za dobre sprawowanie po kilku latach, tylko dożywocie
@hauser15: Mam nieodparte wrażenie, że młodsze pokolenia, które aktualnie wchodzą w dorosłość, kompletnie nie nie wiedzą czym są konsekwencje, ani nawet co samo to słowo oznacza. Mamy wysryw ludzi, którzy robią, a nie myślą i widać to w najdrobniejszych aspektach życia. ''Przecież co się może stać jak wejdę na drabinę, na którą nie mam uprawnień i się #!$%@? z 4 metrów, kiedyś po piwie spadłem ze schodów hehe''. I tak codziennie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Plp_: no wiem, że ich #!$%@?ł xD akurat to, że na prostej to nie ma znaczenia. #!$%@?ł to #!$%@?ł i powinien ponieść surową karę. Zwracam tylko uwagę, że zrobił to 18 letni dzieciak, który z tego co czytałem nie jest zdegenerowanym patusem tylko młodym debilem, który dostał mocne auto i w swoim młodocianym debiliźmie postanowił nim #!$%@?ć 140 przez miasto.

W pl prawie jest taka zasada, że kara dla młodocianego sprawcy
Liczę się z hejtem


@CzlowiekMagnetowid: A może licz na rozwijającą dyskusję? Nastawianie się z automatu na atak, brzmi, jakbyś bał się dyskusji... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Po primo był trzeźwy, co jeszcze gorzej o nim świadczy, ponieważ mają zdrowe wszystkie zmysły dał się namówić na wyścig w mieście. Sorki, ja rozumiem, że młodzież chce się pościgać, ale może to zrobić na jakiejś zamiejskiej drodze, a nie w