Wpis z mikrobloga

1. Powiedz pół roku przed przyjęciem weselnym wujkowi, że może by jaki bimberek załatwił hehe
2. Zapomnij o tym.
3. Zadzwoń do wujka dwa tyg. przed przyjęciem, z zamiarem odwołania sprawy bo po zrobieniu zakupów widzisz że jest alko w opór.
4. Dowiedz się na wstępie rozmowy że wujek zmontował 40 flaszek i w sumie to nawet hajsu nie chce...
5. Brak profitu czy profit... bo już nie wiem.

PS: Jak pójdzie 5 flaszek to będzie MAX. #rodzinnesprawy #wesele #slub
  • 106
  • Odpowiedz
K*WA tani bimbech F-10 na weselu... w polackiej remizie no rzeczywiście szczyt elegancji dla wschodnich parobów! A później nagłówki w gazetach "Pół wesela oślepło po księżycówie! zobacz jak! strona 3-4, nie przegap!"


@EdgyCaesar97: wyjedź czasem gdzieś dalej niż poza granice swojego powiatu, a potem komentuj, co?
  • Odpowiedz
@Lk_hc też myślałem że na moim weselu bimbru pójdzie kilka flaszek, ale bimber teścia cieszył się taką popularnością, że zszedł cały a wódkę weselną rok później dalej mam w szafce :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lk_hc: kup takie małe buteleczki 100ml , naklejki na to, wstążkę, przelej do nich bimberek, rozdawaj gościom na odejście.
  • Odpowiedz
@Lk_hc: mój kuzyn w sierpniu ma wesele, dobrze wiedział że jestem into #bimber i mówię mu ostatnio, daj znać ile potrzebujesz, na już mam 40 butelek 50% mocy i dodatkiem płatków dębowych.

A on do mnie że nie potrzebuje bo teściowa kupiła z ukrainy parę butelek xD

Kur*wa jak można brać lewy alko a ukrainy, przecież wszystkim zgaśnie światło jak to wypiją, przecież tam nastawy i zaciery w plastikach fermentują, a
  • Odpowiedz
@Lk_hc: zapakuj w ladne butelki gosciom weselnym do ciasta na prezent, a reszte zachowaj na pozniejsze okazje. A jak pijecie tam bociana to postaw bimber zamiast czystej, bo bocian to sie do niczego nie nadaje. od siebie polecam stumbrasa na takie okazje.
  • Odpowiedz
  • 1
@Lk_hc a ja bym się bimbru dobrego napił więc jak ci zostanie po weselu butelke mogę kupic. Na weselu brata parę tygodni temu piłem głównie wódkę ale z kumplem i sasiadem flaszkę bimbru też zrobiliśmy
  • Odpowiedz
@Lk_hc: Jak nie chcesz tyle wódy w domu, a np. planujesz się budować, to serio przyda się alko :) Ewentualnie można zostawić na chrzciny czy coś w ten deseń.
  • Odpowiedz
Pewnie, że pójdzie na olx, a przy okazji przyjdzie też w odwiedziny ktoś z urzędu skarbowego/celnego.


@wizu: Sam sprzedałem 72 butelki wódki zapakowane w oryginalne kartony (brałem ślub w 2014, w 2013 r. była informacja o wzroście podatków/akcyzy/czegoś tam, więc kupiłem dużo wcześniej, zanim miałem ustaloną listę gości). Ogłosiłem się na lokalnym forum. Żadna skarbówka nie przyszła, tylko kupujący (rodzice brali na ślub syna) wyskoczył z "mondrym" pytaniem, czy to oryginalna.
  • Odpowiedz