Wpis z mikrobloga

@Hairysnake Nie zauważyłeś, że uważam, że cipą nie da się uzdrowić? A nawet gdyby się dało to nie mam obowiązku tego robić?
Tak samo można oddać nerkę albo skórę do przeszczepu, można oddawać krew i być potencjalnym dawcą szpiku. Można, ale nie trzeba. A jak się nie oddaje części ciała na przeszczep to nie sprawia to, że gardzi się kimś, kto by tego potrzebował.

Poszukam kogoś, kto mnie nie odrzuca fizycznie. Poszukam
@Hairysnake spermiarstwo to wymysł takich ludzi jak Wy, tłumaczycie sobie tym brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Jak czytam co Wy tu piszecie to sie nie dziwie, że nikogo nie mieliscie i nie macie, nawet pies by z Wami nie wytrzymał. My normalni ludzie po lrostu żyjemy, rozmawiamy, pomagamy sobie, prawimy komplementy itp. Czyli coś czego Wy nigdy nie doświadczycie
A jak się nie oddaje części ciała na przeszczep to nie sprawia to, że gardzi się kimś, kto by tego potrzebował.


@PyraPrzeznaczenia: Chyba że chodzi o przegrywów, nimi można gardzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poszukam kogoś, kto mnie nie odrzuca fizycznie. Poszukam takiej osoby, której zachowanie i aparycja mnie nie odrzuca.


@PyraPrzeznaczenia: Czyli zgadzamy się co do tego że opa można nazwać psycholem i generalnie poddawać
@Hairysnake Jeśli ktoś jest brzydki to nie znaczy, że zamykam oczy jak go mijam albo że się odcinam od takiej osoby. Jak ktoś mi się skrajnie nie podoba to traktuję go neutralnie.
To, że nie idę z kimś do łóżka i nie udostępniam mu cipy nie jest ostracyzmem społecznym.

Ciężko żeby potrawa miała ludzki charakter. Ale myślę, że nieraz bez wąchania widać, że potrawa jest zła. Ciasto jest spalone, kotlet się rozwala,
Jeśli ktoś jest brzydki to nie znaczy, że zamykam oczy jak go mijam albo że się odcinam od takiej osoby. Jak ktoś mi się skrajnie nie podoba to traktuję go neutralnie.


@PyraPrzeznaczenia: wiadomka, pogarda to nie przystoi, no i głupio sie tak przyznać jak jest każdy wie.

Ciężko żeby potrawa miała ludzki charakter. Ale myślę, że nieraz bez wąchania widać, że potrawa jest zła. Ciasto jest spalone, kotlet się rozwala, grudki
@Hairysnake To, że nie chcę z kimś tworzyć związku i z nim sypiać nie jest z automatu pogardą wobec tej osoby.
Mogę podać rękę dowolnej osobie, uścisnąć się na powitanie, ale nie odbyć stosunek.
Jeśli nie chcę być z kimś w związku to nie znaczy, że nie chcę go znać i że ma być skreślony z mojego życia.

Jeśli mogę mieć superfajnego partnera to po co mam wziąć miernego?
To trochę jakby
Jak coś poniższa wypowiedź to tylko moje wnioski wyciągnięte z twoich poprzednich wypowiedzi, możesz zaprzeczać ale jak by nie było to czysta kalkulacja, coś w twoim stylu.

Jeśli mogę mieć superfajnego partnera to po co mam wziąć miernego?


@PyraPrzeznaczenia: W takim razie odpadają osoby chore, niezależnie od tego czy w jakimś stopniu przyczynili się do swojej choroby czy jest to choroba genetyczna na którą byćmoże chorują od urodzenia, to wybrakowany towar,
@Hairysnake Zgadzam się z tym, że odpadają osoby chore, chociaż pewnie zależałoby o jaką chorobę chodzi, ale wstępnie odpadają.
Mam niepełnosprawną znajomą, ale nie jest jakimś "okazem w kolekcji" i powodem do dumy, osoba jak każda inna tylko ciężko jej się poruszać i niepełnosprawność nie jest ani plusem, ani minusem do koleżeńskiej znajomości.

Wybranie fajniejszej osoby do związku stawiasz na równi z kradzieżą pieniędzy? XD skorzystanie z lepszej oferty pracy jest jak