Wpis z mikrobloga

@choochoomotherfucker: No tak bo najważniejszą rzeczą w życiu jest psychiczne ogarnięcie na co ma się samemu wpływ w przeciwieństwie do ilości matchy a konkretnie braku jakichkolwiek i nic sie nie da z tym faktem zrobić i co teraz? jakiś psychiatryk przy tym to żaden przegryw wychodzi sie naprawionym i elo, ewentualnie przyjmuje leki które poprawiają sytuację jak ktoś ma totalny bajzel na bani.
Chciałbyś się z nią zamienić i trafić do szpitala?


@choochoomotherfucker: zależy, jak by w pakiecie było wszystko a nie tylko samo trafienie do szpitala to EZ profit dla mnie, konto na onlyfans i robienie hajsu na spermiarzach, własna chata w wieku 22 lat jak jakiś oskarek deweloperski w zamian za zdjęcia pieroga XDDD no straszne to wasze życie, tak ciężko macie prawie mi was żal.
niby problemy" - OCD, wysokie ryzyko psychozy (ultra high risk psychosis) borderline, depersonalizacja-derealizacja, zaburzenia lękowe i depresyjne. No zajebiste zycie w #!$%@?, żyć nie umierać xD


@KIvanova: Wiesz ile matołków lecie na takie "zaburzone" laski ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Związek z borderką jest teraz w modzie. Poza tym społeczeństwo bardziej rozumie "chore psychicznie" laski niż mężczyzn.
@YoungZibixD: ale ja nie szukam kogoś kto poleci na moje zaburzenia, ja bym duszę diabłu sprzedała żeby ich nie mieć bo to jest tak straszne #!$%@?ństwo, że nawet sobie wyobrazić nie możesz. Choroby jak choroby, tyle że nieuleczalna i do końca życia będziesz zaburzony, to jak wyrok. Jak rak, który ci wypala łeb codziennie. Pytanie tylko, ile wytrzymasz. 5 lat? 10? 20? W #!$%@? mam społeczeństwo i to czy mnie rozumie
zapomnialam. #!$%@? to ze codziennie walczysz o to zeby sie nie #!$%@?, grunt to oproznic jajca i zakisić oguraska


@KIvanova: XD nie kiszenie + to wszystko to dopiero fajny pakiet, ale co p0lka normica moze o tym wiedziec jak ma peklowizne od 12 roku zycia na pstryknięcie palcem.
Bo #!$%@? w cipie uzdrawia wszystkie problemy, zapomnialam. #!$%@? to ze codziennie walczysz o to zeby sie nie #!$%@?, grunt to oproznic jajca i zakisić oguraska


@KIvanova: Uważasz że seks i posiadanie partnera jest nieważnym czynnikiem pomagającym osiągnąć psychiczną stabilizację ?