Wpis z mikrobloga

Uważasz że seks i posiadanie partnera jest nieważnym czynnikiem pomagającym osiągnąć psychiczną stabilizację ?


@YoungZibixD: Jeszcze jak, przecież świadomość że dla loch jesteś śmieciem przez czynniki na które nie miałeś żadnego wpływu i nie masz szans nawet na trzymanie za rękę do końca życia i że zdechniesz w samotności jest taka kojąca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest prawdziwe "życie" przez duże Ż ( ͡° ͜
@Hairysnake: no to mówię, zamieniamy się na zyćka, ty slyszysz głosy mówiące ci abyś się #!$%@?ł/dążysz do autodestrukcji/masz wrażenie, że świat nie jest prawdziwy/walczysz z natręctwami i depresją, a ja przejmuje twoje piwniczenie.
Bardzo chętnie zamienię się z wami na zyćka, wy bierzecie mój pakiet #!$%@? i psychoz a ja biorę wasze. Deal?


@KIvanova: O #!$%@? to byś długo nie wytrzymała xD W tedy byś zobaczyła co to znaczą prawdzwę problemy a nie kolejne psychiatrycznę fanaberie różowej.
@KIvanova: XD ja nie potrzebuje żadnych głosów żeby to rozważać, ba nawet jestem pewien że to będzie uskuteczniane, każdy ma wpływ na swoje życie jak to mówicie normixy, po prostu uderz pięścią w stół i powiedz głosom w głowie żeby zamknęły dupę, no co nie da sie? no to jesteśmy w tej samej sytuacji tylko że na niemożliwość posiadania lochy tabletek nie wymyślili jeszcze ¯\_(ツ)_/¯
@KIvanova: XD ktoś kto ćpa i ma jakieś urojone problemy na skręcie będzie mnie przegrywu uczył XDDD no spoko, weź sobie jeszcze dupnij tramalu z wódą na pewno polepszy zryty łeb ( ͡° ͜ʖ ͡°)

eeeh kolejna atencjuszka która ma depresję stwierdzoną quizem z internetu, nie taguj już #przegryw dziecko bo nic o tym nie wiesz.
XD ja nie potrzebuje żadnych głosów żeby to rozważać, ba nawet jestem pewien że to będzie uskuteczniane, każdy ma wpływ na swoje życie jak to mówicie normixy, po prostu uderz pięścią w stół i powiedz głosom w głowie żeby zamknęły dupę, no co nie da sie? no to jesteśmy w tej samej sytuacji tylko że na niemożliwość posiadania lochy tabletek nie wymyślili jeszcze ¯_(ツ)_/¯


@Hairysnake: Trzeba też wsiąść poprawkę na to
@YoungZibixD Na co trzeba by chorować żeby ta choroba stała się czymś gorszym niż prawdziwe problemy w postaci życia w piwnicy?
Trzeba mieć raka? Stwardnienie rozsiane? Stracić kończyny? Chodzić na dializy? Mieć stomię? To wciąż mało? Czy te trudności też przyćmi szybki seks z Sebą z tindera? To wszystko można uleczyć jednorazowym seksem? Dodatkowy otwór między nogami to lekarstwo? Kawałek mięsa goszczący w tym otworze to terapia?

Skoro komuś z problemami psychicznymi
jest psychiczne ogarnięcie na co ma się samemu wpływ


@Hairysnake: Znalazł jeden prosty trik, jak wyleczyć choroby psychiczne, zobacz jak! Typie, niektórzy latami biorą leki czy co jakiś czas trafiają do szpitala i nic to nie daje.

konto na onlyfans i robienie hajsu na spermiarzach, własna chata w wieku 22 lat jak jakiś oskarek deweloperski w zamian za zdjęcia pieroga XDDD


Ale wiesz, że coś takiego osiąga tylko bardzo mała część
Znalazł jeden prosty trik, jak wyleczyć choroby psychiczne, zobacz jak! Typie, niektórzy latami biorą leki czy co jakiś czas trafiają do szpitala i nic to nie daje.


@choochoomotherfucker: Przecież wszystko jest kwestią podejścia, tak jak przegrywy rzekomo przegrywają z własnej winy tak psychol jest psycholem z własnej winy i gdyby się ogarnął jak wy to normiki mówicie to byłby normalny jak każdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To
Skoro komuś z problemami psychicznymi piszesz, że ćpa, to osobę leżącą z racji choroby nazwiesz leniem, bo nie chce jej się podnieść tyłka?


@PyraPrzeznaczenia: a czemu nie? skoro przegrywy przegrywają wyłącznie z własnej winy (opinia normictwa, zwłaszcza różowych normiczek p0lek) to czemu ktoś z uszkodzonym dzeniem kręgowym po prostu nie wstanie z wózka? jeżeli mu się nie chce to jego wina elo.

Ktoś kto leczy się psychiatrycznie i ma skierowanie do