Wpis z mikrobloga

wyobrazcie sobie ze moj kolega byl wczoraj w tym syfie #biedronka okolo 10:30 i zobaczyl takie cos, pomyslal ze typowa bierdonka, pewnie dostawa przyszla dopiero co, nie mieli miejsca na magazynie i zaraz ktos to schowa do lodowki. Nic bardziej mylnego, poszedl jeszcze raz do tej samej biedronki o 14:30, bo zapomniał wcześniej czegoś kupić, a mieso nadal lezalo tak jak wczesniej xD smacznego

pisze za kolege bo on nie ma tu konta a uznalem ze historia warta uwagi

Pobierz phaxi - wyobrazcie sobie ze moj kolega byl wczoraj w tym syfie #biedronka okolo 10:30...
źródło: comment_1626011301s35zDNrDH7HciEeYs8j2sr.jpg
  • 94
@phaxi: nacialem sie wielokrotnie. kiedys myslalem, ze mam #!$%@? lodowke ale po wymianie nadal czesto zepsute mieso 2 dni przed terminem ;/ nie mowiac o tym, ze z kurczaka robi sie zupa z wody po wrzuceniu na rozgrzana patelnie
@Miecz12: ja ostatnio kupilem twarog ten trojkatny i mial jeszcze tydzien do konca daty a opakowanie zaczelo sie pompowac xD otworzylem to az bylo slychac jak powietrze wychodzi pod cisnieniem i smierdzial juz, poszedl do kubla
@phaxi: tez tak robie. Szkoda sypac przypraw bo pozniej wszystko do zlewu leci. Dopiero po 2 odlaniu dodaje przyprawy xD ale staram sie nie kupowac juz kuraka w biedrze. Co jakis czas daje 2 szanse i to samo. Teraz dali troche lepszego "z wolnego wybiegu" i nie wyglada to az tak tragicznie
@phaxi: za każdym razem jak muszę kupić coś w tym Barłogu dla niepoznaki nazywanym sklepem to się we mnie gotuje. Nie ma wizyty żebym nie wychodził wkurzony. Jak nie ujebka na promocji bo zamiast 2x 1.75 pepsi wziąłeś colę a promocja jest tylko na pepsi, której notabene nie ma w całym sklepie. Cóż za przypadek ze promocja wisi akurat nas colą.
Tak jak inni pisali wyżej, termin spożycia na tydzień do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@phaxi: ciekawostka... Znajomy opowiadał, że jego firma wdrażała zdalny monitoring chłodni i mroźni magazynowej w kilkunastu Biedronkach (temperatura, otwarcie drzwi komory) - z winy pracowników.
Zdarzały się takie kwiatki jak drzwi do mroźni otwarte przez kilka godzin i związany z tym wzrost temperatury do nawet 15 stopni Celsjusza.
Biedronka podobno w niektórych sklepach wyrzuca miesięcznie żywność o wartości rzędu 100k PLN ze względu na przerwanie łańcucha chłodniczego. Ale to pewnie i