Wpis z mikrobloga

To też zależy na jak mocnym wypasie. Konfigurowalem sobie parę razy S3 (poprzedniej generacji, nadal nie kupiłem) i z ciekawości jak wrzuciłem te same opcje do A3 z najmocniejszym dostępnym silnikiem, to finalna różnica w cenie była niższa niż różnica w cenie gołej A3 vs. S3. To dlatego, że w S3 parę opcji masz w standardzie a parę innych kosztuje mniej. Niestety Audi przestało udostępniać drukowane cenniki, tam ładnie było widać że
@MtEverest: akurat to golas (o ile s3 można nazwać golasem :D), raz w roku jeszcze serwis chyba, ale taaak, to tyle - tyle ze wysoki wykup + teraz jest promocyjne finansowanie, spłacasz jakkes 40% wartości w te 3 lata. Calosc się kalkuluje poniżej 101%

aa i pol roku czekania jakos na eske ;/
@impet: Jaki masz budżet miesięczny? Planujesz wykupić czy oddać?
Początkowo też się napaliłem na S3, dopóki nie wsiadłem do środka. Już kilka osób pisało na wykopie, że 8Y jest gorzej wykonane od 8V, ale nie sądziłem, że różnica będzie aż tak duża.
@MtEverest: jeszcze dodatkowo GAP warto wykupic na wypadek dzwonu lub kradziezy. Bo nie zawsze wartosc z AC idzie w parze z kwota ktora splaciles. A przy rozwiazaniu umowy trzeba splacic calosc ktora zostala w APL
@Kuriozal: sam podobnie kombinuję, tylko sedan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@impet: najlepiej idź do salonu i wsiądź sobie do nowej A3/S3 - mnie odrzuciło, ale nie każdy zwraca na to tak dużą uwagę. Co do GAP - kompletnie nie opłaca się brać od Audi. W mojej A3 chcieli 150 zł miesięcznie, a kupiłem na 3 lata z zewnątrz za 1650 xD
@impet: A5 nie łapie się na tę samą promocję co A3 i A4, niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°) W moim przypadku, przy tej samej cenie katalogowej, A5 Sportback wychodzi 700 zł drożej od A4 Sedan.

@Kuriozal: Jeśli chodzi o GAP, to udało mi się trafić na dobrego sprzedawcę w salonie - sam powiedział, żebym szukał gdzie indziej, bo u nich drogo xD