Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Caracas: nic skomplikowanego bo dane każdego wspólnika spółki zoo są dostępne dla każdego w KRS. Ale podejrzewam, że nie zrobisz zakupów na Kaczora
Podałem swój nr PESEL i telefon żony (mnie nie ma a ona odbiera paczkę). Przeszło co to za weryfikacja niby?


@Caracas: osz #!$%@?, no to w takim razie grubo. Myślałem, że chociaż proszą o podanie kodu SMS albo coś takiego żeby mieć chociaż minimum zabezpieczenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pink_Floyd: ale po co? Jak trzeba opłacić to przy odbiorze, albo pokazując dowód przy odebraniu paczki i wtedy masz 30 dni? PESEL jest tylko danymi potwierdzającymi odbiorcę na miejscu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BajerOp: W Answear jak używam PayPo (taka sama zasada działania) nikt nie sprawdza dowodu. Zamawiałem tak nie raz. Tu kurier nie poprosi o żadna kasę masz 30 dni na uregulowanie płatności. Rachunek będzie w środku wraz z nr konta
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BajerOp: https://paypo.pl/home/dostepnesklepy

Nawet w RTV euro AGD czy Media Markt lub Media Expert możesz kupić np telefon i masz 30 dni na spłatę. Możesz to odłożyć o następne 30 dni za kilka zł. Jak po 60 nie spłacisz rozkładają na raty (4). Przed tym terminem RRSO 0%. Opcja spoko bo jak coś zwracasz nie masz zablokowanej kasy. Działa w wielu sklepach wybierasz przy płatności (CCC, Answear, Decathlon i wiele wiele innych)