Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jak przytyć? xd Nie jem mięsa i przez bardzo długi okres miałem naprawdę dobre, prawidłowe BMI. Ostatnio znalazłem fajną prackę, jednak jakoś tak to się potoczyło, że od tego czasu waga zaczęła mi gwałtownie spadać (a to nie miałem czasu na obiad, a to nie chciało mi się gotować itp.). no, ogólnie - szału nie było xd Czy jakiś Mirek-dietetyk albo Mirabelka-dietetyczka mogliby mi w tym poradzić? Z góry dzięki! :DD #dietetyka #medycyna #niedowaga #wege #fit #jedzenie #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60eb0393ae4a3c000a405dc0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: no najzdrowszą opcją byłoby zwiększenie ilości kalorii bez zwiększania za bardzo węglowodanów i tłuszczy plus trening siłowy, pozwoli to na zbudowanie większej ilości mięśni i nawet z niskim poziomem tkanki tłuszczowej będziesz miał więcej masy. Jeśli chcesz tylko zwiększyć masę tluszczową to nauka jest prosta, musisz zjadać więcej kalorii niż zużywasz, jeśli nie masz czasu na jedzenie/nie chce ci się jeść to najprościej zjadać dużo węglowodanów prostych, które mają słaby