Wpis z mikrobloga

ja się nie śmieję, bo wczoraj o 22:00 szukała Policja @xandra u mnie pod łóżkiem, bo geniusz @login-jest-zajety na 112 zadzwonił i powiedział, że prawdopodobnie xandra to założyciel zbiórki TheCompany.pl - Łukasz Kalina" i może chcieć popełnić samobójstwo.

Xandrę w końcu znaleźli - żyje i ma się dobrze - kobietka przez chwilę kryzys miała z powodu tej nagonki - pogadali z nią i tyle.

@Kocury to jest strasznie zabawne jak z jednej strony rzucasz się jak wesz na kołnierzu, że

To obrzydliwe, jak tutaj od 2-3 dni grillujecie biedną xandrę. Od lat udziela się na wykopie - śmieszkuje z Wami, Wy co - nie wstyd Wam?

Nie, chamstwo trzeba oduczyć chamstwa chamstwem.

Zapewniam jednak, że JA z kolei nie zamierzam popełnić samobójstwa i w rewanżu idzie zgłoszenie na Policję za pajacowanie i zniesławianie mnie.

Ale to ty dzwonisz. xDDDDDDDDDD

Kobietę łatwo atakować i stalkować - to teraz trzeba zmierzyć fiuty z mężczyzną i zobaczyć, który ma większego - a WSZYSCY WIEDZĄ, że mój jest większy od @login-jest-zajety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet jak prześle mi teraz zdjęcie swoich stópek, to mnie to nie udobrucha, bo wolę kobiece.


No i co jest, wytrzeźwiałeś czy o co chodzi że się już nie odzywasz? XD

#afera #oszukujo #bekazpodludzi #wykop #afera80zlotych #gownoburza
login-jest-zajety - > ja się nie śmieję, bo wczoraj o 22:00 szukała Policja @xandra u...

źródło: comment_1626107990TYCDD5hOyjDCLXYZh72w5g.jpg

Pobierz
  • 10